1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Mercedes-Benz Yeni Actros

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Patriot tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Mercedes-Benz Yeni Actrosu Nasıl Buldunuz ?

Bu anket 27 Ağustos 2015 tarihinde kapatılmış.
  1. Beklentimi Eksiksiz Karşılıyor

20 oy
    46,5%
  2. Daha İyi Olabilirdi

23 oy
    53,5%
  1. Parqual

Parqual
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

44
    10
    2
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyuna ilk başladığım da Volvo en sevdiğim çekiciydi, daha sonra DAF denedim hoşuma gitmedi hemen arkasından Mercedes (o dönem Majestic) denemiştim yol tutuş ve görüş açısı olarak en rahat Mercedesti daha sonra marka takıntım dan dolayı (Majestic olması rahatsız ediyordu) tekrar Volvo ya dönmüştüm.
    Şimdi tam istediğim gibi bir çekici olduğunu düşünüyorum çıkar çıkmaz aldım mutlu mesut kullanıyorum harika olmuş bence. :)

2. Hardy

Hardy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

306
    469
    185
    Marka takıntısı olmayan birisi olarak şunu söylememde fayda var. Gerçek hayatta bütün çekicilerin özelliklerini bilen birisi olarak oyuna yansıtılan özellikler olarak Merdeces tercih edilebilecek bir çekici değil. Merdeces marka tutkunları için ideal olabilir ama performans olarak Scania veya Volvo ile kafa tutabilecek bir araç değil. Çeşit olması lisansın alınmış olması yollarda Merdeces'i görmek, bunlar güzel birşey ama dediğim gibi sadece marka tutkunları için idael...

3. spacefiles

spacefiles
    Plaka

39
    128
    50
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Man'dan otobüs Mercedes'ten tır olmaz . Uçağımızı geçemedi :P

Son düzenleme: 28 Mayıs 2015
    bugrahankrblt bunu beğendi.
  4. EmreInan

EmreInan
    Plaka

27
    8
    2
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    iyi ötesinde bişey

5. Patriot

Patriot
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    :)

OLUR OLUR :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Haziran 2015
  6. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    "Daha iyisi gelene kadar, en iyisi bu!"
    -NiekHD

7. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sadece yeni gelen Mercedes Actros'da birşeyler görebildik. Önceki araçlarda gözle görülebilir değişiklik sadece logo'nun değişmesi oldu. 2 yıldır Mercedes'in gelmesini bekleyen birisi olarak biraz da olsa mutlu oldum. Performans olarak'ta şunu söyleyebilirim ki viraja sert de girseniz kolay kolay yatabilen bir araç değil. Bununla birlikte kalkarken var gücünle kalkan bir araç olduğu için kalkışları çok ani yapabilirsiniz. Bu'da aciliyet açısından önemli. Motor sesi hakkında pek bi yorumum yok fakat yenisi gelene kadar idare edebilir diye düşünüyorum. :)

8. Charles

Charles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    İlk başta Volvo nun yerini tutmaz dedim ancak kullandıkça göze hoş gelmeye başladı..Performans vs çokta tınlayan biri değilim görünüş itibariyle araç güzel dışarıdan da göze hoş geliyor..