1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Menü donma sorunu. [Sorunu kendim çözdüm konu kilitlenebilir.]

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar oyunun görüntü ayarlarını yüksek de yapsam düşükte yapsam oyunun menüsü donuyor ve çok yavaş çalışıyor. Ayarlardan değişilik yapınca sorun düzeliyor bu sefer oyundan çıkıp tekrar girdiğimde sorun yine devam ediyor.
    Oyun içinde herhangi bir donma olayı felan yok. Oyun için gayet akıcı bir şekilde oynuyorum. Daha önceden böyle bir sorun hiç yaşamadım. Bilgisayarımda gayet iyi özellilklere sahip. Bilgisayar özelliklerimi merak edenler için, bilgisayar özelliklerim imzamda yazmaktadır. Sorun neden kaynaklanır?
    Oyunun dosylarını harddiskten silip tekrar yüklesem sorun düzelir mi? Yada başka bir ayar denesem düzelir mi?
    Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler...

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sorunun çözümünü kendim buldum arkadaşlar. Sorunun joystick ayarlarından titreşim modlarını en son seviyeye getirdiğimde menülerde donma olayı gerçekleşiyor. Titreşim ayarlarını en düşük seviyeye aldığımda ise sorun düzeliyor. Bu sebebten konu kitlenebilir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.