1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Mekanik Klavye Tavsiyesi

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve ZielRaad tarafından 20 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. ZielRaad

ZielRaad
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

38
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba dostlar!
    230Tl civarında bir mekanik klavye arıyorum, var mı piyasada böyle bir klavye? Oyun oynarken kullanacağım. Bu fiyata pek bir özellik aramıyorum, eğer bu fiyata bir mekanik klavye varsa aşağıda belirtebilirsiniz.

2. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    O fiyata RampageMithril Pro Kb-rx8 Mekanik Klavye gibi klavylerden alırsın eğer daha iyisini istersen 2.el bakabilirsin

ZielRaad bunu beğendi.
  3. ZielRaad

ZielRaad
    Plaka

38
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hocam dediğiniz klavye mekanik hisli, araştırdığımda iki modele ulaştım birisi Gamepower Warlock (Numpadlı Modeli) diğeri ise Rush Paladin Rk901 modeli. Çok kararsız kaldım tasarım olarak Gamepower hoşuma giderken Rush model klavyenin tuşlarının tek tek ayarlanabildiğini duydum. Sen hangisini tercih ederdin?

4. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Pladin marka klavyeyi hiç denemedim bu nedenle gamepower seçerdim herhalde. Hayırlı olsun şimdiden

ZielRaad bunu beğendi.
  5. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dün elime gamepower ogre ulaştı gerçekten çok güzel uzun süre kullanımını bilmiyorum ama dış görünüşü falan herşeyi güzel kendini belli ediyor dışardan tank gibi gözüküyor tahimin ettiğimden daha güzel.

ZielRaad bunu beğendi.