1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Max Payne 3 Açılmıyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ONURD tarafından 27 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. ONURD

ONURD
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    228
    29
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaslar
    Steam üzerinde max payne 3ü aldım indirdim yukledım. Lakin oyuna gırınce bı hata verıyor böyle socıal club neyım dıye baktım uye olmam gerekıyormus. Bu sefer bı kod verdı oyuna gırıste ıstıyecek neyım dıye. Kod duruyor ama bu kodu steam e mı yoksa socıal a mı yazacam bulamadım. Oyuna gırıyorum baslatılıyor ekranında kalıyor 20 dk bekledım ama açılmadı. Ne yapmam lazım ?

2. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Size verilen kod ne olur ne olmaz diye, kod girmenize gerek yok zaten steam o işi otomatik hallediyor.

Öncelikle oyunun ön belleğini doğrularmısınız, birde öyle deneyin (Steam kütüphanenizde oyunun üstüne sağ tık özellikler yerel dosyalar sekmesinden işlemi yapabilirsiniz).

3. ONURD

ONURD
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    228
    29
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yaptım fakat olmadı 1 tane dosya buldu tekrar ındırdı duzelmedı