1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Makas ne zamandır reck?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve xuey-s tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Makas videosu izliyorum adminin yanında makas giriyorlar hatta çarpıyorlar ama admin reck diye kick yada teleport atıyor, inappropiate overtaking banı olması gerekmez mi?

2. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Bazı Adminler Var Açıkçası Yayınlarda Falan Görüyorum Kanıt Yüklememek İçin Banlamayanlarda Var.

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sanırım gözünün önünde olunca vs, raporla falan uğraşmamak için kick atıyor. Benim bir raporum vardı, adam son sürat gidiyor dc de, sağa sert virajı alamayıp devriliyor. Az önünde de başka bir tır var. Adminin cevabı "I would rather kick him instead of banning. " Banlamak yerine kicklerdim diyor yani. Reddetmişti.

Sanırım, öncelikleri rapor. Rapor göndermeye fırsat yoksa kick atıyor. Rapor geldiyse durumun ciddiyetine ve kaçarına göre ceza veriyor. Ya da reddediyor anlattığım şekilde.

4. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Örneğin bende böyle admine tampon yaptım yada makas attım ban yokmu yani? Ama rapor kısmı cidden öyle çünkü bende uzuun zaman önce yedim rapordan

5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Admine bulaşmanı önermem. O da bir insan, kalan zaman 10 kişiye kick atar, üzerine bira döker vs, 11. adam sen olursun banlar. :tbs:

Amirim4530 ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  6. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    oyunda herşey admının insiyatifine bağlı kurallar var ancak admın isterse banlar istemezsse uğraşmaz kıck atar yani banlamadı diye hemen admınlıkten atılacak diye bir durumu yok ancak tmp yönetimindeki kişiler tarafından admının çoğu hareketleri beğenilmezsse yönetim o adminin görevini sonlandırır.

7. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    @BMW ci Adminliğin alınmasıyla ilgili birşey sormadım.

8. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    admin kim Michael Jack mı?

9. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Derken? Rastgele videolarda gördüğüm adminleri açıkladım sadece :) Pek dikkat etmedim ona ama lorena falan vardı sanırım

10. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    dün -cd yolunda makas atanları kickliyordu o yüzden sordum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.