1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Logitech G29 Tuş Atama Sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve YusufE tarafından 3 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar. Logitech G29 direksiyon seti yazılımında direksiyon üzerindeki tuşlara klavye tuşlarını da atayabileceğimiz bir bölüm var ancak oradan bir klavye tuşu veya kısayol atayınca çalışmıyor. Tuşlar normalde çalışıyor bu arada. Bu sorunu nasıl çözerim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 3 Mayıs 2020
  2. blastear3

blastear3
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    8
    5
    15
    aynı sorundan ben de müzdaripim. bazen çalışıyor ama oyuna geçene kadar iptal oluyor. örneğin sağdaki X tuşuna bir tuş atıyorum klavyeden. çok kurcalarsam bazen calısıyor ama sonra hemen bozuluyor. sebebini bilen varsa yazarsa çok sevinirim.

YusufE bunu beğendi.
  3. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sebebini bulamadım ama JoyToKey isimli bir 3. parti yazılım kullanarak soruna geçici bir çözüm buldum.

4. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    logitechin sitesinden logitech g hub programını indir onu kullan g29 artık bu programda değilde g hub da daha iyi çalışıyo büyük ihtimal sorunun da çözülür.

YusufE bunu beğendi.
  5. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bahsettiğiniz uygulamayı kurdum ancak bu uygulama da direksiyon setini görmüyor.

Edit: Redditten araştırarak uygulamaya direksiyonu tanıtmayı başardım ve tuşlar çalışıyor arkadaşlar. Konu kilit.

Son düzenleme: 5 Mayıs 2020
    emre kaya bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.