1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Logitech g29 tuş atama sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve inanasl tarafından 7 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. inanasl

inanasl
    Kayıtlı Kullanıcı

41
    6
    2
    0
    merhaba;
    Yaklaşık bir hafta önce logitech g29 direksiyon setini aldım. internetten yazılımını yükleyip oyunda kullanacağım tuşları atadım. ancak oyunda hepsi atadığım tuşlardan farklı tuşlara geçiyorlar. bazen düzeliyor ama sonra yer değiştiriyorlar. harita ekranı devamlı ekrana çıkıyor ve değişip duruyor. bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı? atadığım tuşlar neden sabit kalmıyor. diğer oyunlarda böyle bir problem yaşamadım. sadece ets ve ats de sorun var. acill yardım!

2. Brokoli

Brokoli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    25
    5
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daha önce DFGT ya da G27 kullandıysanız yazılımı tamamen kaldırdıktan sonra bütün oyun profillerini sıfırlayın. Sonra sıfırdan ayar yapın

3. inanasl

inanasl
    Kayıtlı Kullanıcı

41
    6
    2
    0
    daha önce snopy kullanıyordum. yazılımı sildim yeniden yükledim değişen birşey yok.

4. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  5. inanasl

inanasl
    Kayıtlı Kullanıcı

41
    6
    2
    0
    eyvllah sağolun öneriler için ama nuh diyor peygamber demiyor. ets2 yeni profili açtım ama tuşlar çıldırmış gibi değişip duruyor. shifter ve pedallar mı işi bozuyor anlamadım.

6. Mehmet akif 2

Mehmet akif 2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

20
    25
    5
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    abi yapabildin mi bende alıcağımda hafiften korktum çünkü bende ets 2 oynıyacağım

7. TUNANKA

TUNANKA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hayırlı Olsun Bi Tur Kaç Lira :D

8. alican76

alican76
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    4
    0
    0
  9. Gokturk erkesim

Gokturk erkesim
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

18
    1
    0
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Degerlı arkadasımız bende logiteg g29 seti kullanıyorum istersen aksam eve gıtıgımde sana yardımcı ola bılırım beraber yapa bılırız ts3ip: yeniceritransportekibi.ts3speak.com steam adresim: http://steamcommunity.com/profiles/76561198288201589/ aksam saat 21:30 da göruselım sorunu ben çözerım sana suan ıste oldugum ıcın mudahale edemıyorum ama kesın cözerız ilgin icin tsk eder iyi oyunlar dılerım....

10. inanasl

inanasl
    Kayıtlı Kullanıcı

41
    6
    2
    0
    kardeşim olmuyor. kimse yardım etmedi elimde patladı anlayacağın

biraz geç oldu ama sağol kardeşim olmadı yapamadık binlerce mail attım geri dönüşü aptalca cevaplar oldu.. logitech pek iplemedi sorunu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Mart 2017
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.