1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Logitech G29 hakkında bir ayrıntı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kaan0664 tarafından 23 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

1. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    arkadaşlar bir kaç gün önce g29 aldım ets 2 ye girdim tuş atamaları ayarlar vs.. tabi drıvere da kurdum oyunu açmadan önce sonra oyuna girdim fakat bir baktım direksiyonu çeviriyorum 1.5 tur yapınca tam dönüyodu birden atıyodu sola veya sağa çevirince bende direksiyonun bozuk olduğunu düşündüm ilk başta sonra artaştırdım internetten neden böyle diye wotmp de bir konuya rastladım orda birisi daha önce bu sorunu yaşamış ve sorun şurdan kaynaklanıyormuş yeni direksiyonu alınca oyundan ayarları tümden varsayılana çekip ondan sonra ayarlamak gerekiyormuş ve bugün ayarladım oldu tam direksiyonun olması gerektiği gibi oldu bu konuyu ilerde bu direksiyonu alıp bu sorunu yaşama durumunda internete bakarlarsa bu konudan görsünler diye açtım boş yere bozuktur diye gidip iade veya tamire yollamasınlar vakit kaybı olur yazık sonuçta iyi paralar veriliyor böyle oyuncu setlere bilginize sunarım iyi akşamlar :)

2. SUPPORT

SUPPORT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Konu başlığını sorunun yaparak bu bilgiye daha hızlı ulaşmalarını sağlayabilirsin.

3. CALISKAN16

CALISKAN16
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

54
    11
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Aynen sorunu yazarsan googlede direk öyle çıkar.