1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Local Mod Saçmalığına Bir Son Vermediler!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve kayserispor tarafından 20 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kayserispor

kayserispor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Bugün ban yediğimi öğrendim.Arkadaş arkadan çarpıp yoldan çıkardığım için video kaydı alıp reportlamış.Allah'tan aynı kayıt bende de vardı.İzledikten sonra adamın laglı olguğunu farkettim.Laglı çünkü beyefendinin farlarında polis çakarı vardı.Bu local mod mu ne zıkkımsa bir an önce TMP bunun önüne geçmeli.Adam local mod kullandığı için kendisinin ve çevresindekilerin bilgisayarını kastırıyor ve kazalara sebep oluyor.

Bu beni reportlayan arkadaşın kaydı:

Buda benim kaydım:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Mayıs 2021
    Blackfield bunu beğendi.
  2. Turkolass

Turkolass
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    74
    193
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    local modun kastırdığını ilk defa sizden duyuyorum oyuncu hariç kimsede gözükmeyen mod nasıl ping çıkartabilir. kaldı ki tmp serverleri 1 aydan fazla ani den anlık ping çıkmaları oluyor. local moddan zannetmiyorum. serverlar leş

3. Korhan

Korhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Videoyu dikkatlice izledim sen duramamışsın. Bir kere frene basıyorsun sonra elini frenden çekip ikinci kez basıyorsun. Serverlar da iki oyuncu birbirine videoda görüldüğü gibi yakın ise anlık zıplatmalar, vurmalar olabiliyor. Geçmiş olsun.

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.457
    3.066
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    1.40 sistemleri kastırmaya başladı. İlk videoda, öndeki kişi de anlık lag yiyor. O anlık ping durumlarını göremedim. Ancak durma payı varken frenlemeyi bırakıp ikinci defa frenleme yapıldığı görülüyor ikinci videoda. Her türlü banlık bir durum.

5. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Local mod kullanandan başka kimsede görünmez ki bu yüzden de kullanandan başka kimseyi ilgilendirmez. Adam gayet sakin bir şekilde yolunda sabit fps ile gidiyor, kendisine zararı yok. Sende görünmediği için sana da zararı yok.

Senin tırında çakar olduğu belli oluyor, onların geri sana yansımasından ve kalabalıktan dolayı fps drop yediğin için duramamışsın. Başkasına kabahat bulmaya gerek yok.

6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aahahaha hocam hiç güleceğim yoktu kusura bakma. Lokal mod değil o save edit. Oyundan kaldırılmasını istiyorsanız bunu şikayet edin. Lokal mod başka oyuncularda gözükmez ve veri olarak işlenmez, sadece oyuncunun kendisinde fps sorunu çıkarabilir ki seni raporlayan arkadaşın sistemde fps drop olayı da yok. Ya pinge kabahat bul yada freni bas çek yaptığına rahat bir şekilde durabilirdin gerçek hayattaki gibi sürmeyin şunu mekaniği aynı değil :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.