1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber Launcher Sürekli Güncelleme Soruna Çözüm!

Konusu 'Yardım / Destek' forumundadır ve MaTaDoRTR tarafından 26 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. MATADORTHE

MATADORTHE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    362
    180
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Günaydın Arkadaşlar. Neredeyse 3 , 4 gün yaşadığım bir hatanın kesin çözümünü söyleyeceğim. Bu çözümü TruckersMP Support'un önermiş olduğu işlemi yaptıktan sonra çözdüm.

Hata resimde gördüğünüz şey. Install Available Updates'e bastığınızda güncelleme yapar ve yaptıktan sonra Multiplayer'a rahat bir şekilde girebilirsiniz ama (hata burada başlıyor) tekrar güncelleme yapmanızı istiyor. İşte hata bu, bunu kesin çözümü şudur;

Başlat/SağClick/Çalıştır/Cmd yani komut sistemini açın ve sırayla:
    ipconfig /Flushdns
    ipconfig /release
    ipconfig /renew (yazdıktan sonra biraz bekleyin)
    exit
    işlemlerini yapın. Bu işlem DNS resetleme işlemidir. Ben yaptım. Sonra rahat bir şekilde Multiplayer'a girdim. Bu hata ile çok uğraştım o yüzden uzun uzun yazdım ki sizde bunun çözümüne ulaşın diye. Sağlıcakla kalın.

mito1172, Umut Öz, Song ve 1 kişi daha bunu beğendi.