1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji laptop için vakumlu soğutucu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve sametcakr5734 tarafından 28 Kasım 2018 başlatılmıştır.

1. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    başlıktanda gördüğünüz gibi soğutucu almayı düşünnüyorum çünkü bilgisayarım fanı otomatik açıyor ve bana bunu ayarlamam içn hiçbir seçenek sunmuyor oyun içinde aniden an açıncada performansı ciddi şekilde etkiliyo bu sebeple biraz aaştırıp vakumlu soğutucu denen aleti öğrendim almayı düşünüyorum ama güvenilirliğinden emin değilim
    linki:https://tr.aliexpress.com/item/Mini...CPU-Cooler-for-Notebook-P4PM/32533177702.html

2. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    bende o konuda şahsen güvenilir bulmadım fanı bozabilir diye düşünüyorum bence sen normal zalman soğutucu al bende zalman var çok kaliteli 2 senedir kullanıyorum memnunum.

3. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    benim şuanlık hatta 1 2 aya kadar ilerki verebileceğim miktar belli 50 60 tl senin dediin ne kadar peki

4. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
  5. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    peki sence ne almalıyım yazdığım fiyata göre çünkü bilgisayarım çok çabuk ısınıyo

6. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    Bu tarz soğutucular fanın devir hızını bozuyor. Bilgisayarı açıp temizlemen gerekiyor.

7. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    işte sorunda o ben onu yapıcam ama korkuorum bilgisayar elimde kalır diye hiçiyerde videolu rehber yok benim bilgisayarım ile ilgili teknosa decathlon gibi yerler yapıyosa söyleyin bana ben götüreiym gerek kalmasın

8. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    Yapmazlar. Bilgisayarcıya götürsen ram falan çalar. Alttan soğutucu al o zaman daha iyi olur.

Ayrıca Decathlon spor mağazası bilgisayarı ne etsinler ya :D