1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Laptobumun özellikleri iyi ama kasması normal mi?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve sakaryali_54 tarafından 28 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Ekincan

Ekincan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    175
    243
    240
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarınızın modeli nedir? Böyle sisteme neden gt750 takmışlar ki. Benim işlemcim sizinkiyle aynı fakat ram 8 gb ve ekran kartım 740m ets2 yi yüksek ayarda çözünürlük %125 te 25 30 fps alıyorum.

2. Maxstar

Maxstar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    FHD high 30 fps civarlarında olur bitki yoğunluğunu falan kısabilirsin. Ayrıca ets optimizasyon özürlüsü olduğu için 750m gibi giriş-orta seviyesindeki kartlarla arası iyi değil

3. sakaryali_54

sakaryali_54

28
    13
    0
    35
    TruckersMP Profili
    abi ben bunu kurdum da nasıl etkinleşecek program

4. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Hangi program?

5. sakaryali_54

sakaryali_54

28
    13
    0
    35
    TruckersMP Profili
    razer game booster mı ne vardı ya kurdum etkinleşip etkinleşmediğini nasıl anlayacağım

6. TR | ZorAdam

TR | ZorAdam

28
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Leptop'un Kötü kardeşi :// Yeni ekran kartı al

7. sakaryali_54

sakaryali_54

28
    13
    0
    35
    TruckersMP Profili
    garantisi biterse gtx serisi laptop uyumlu alacağım

8. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Anladığım kadarı ile ekran kartın kurulu Razeri soruyorsun..Razer de etkinleşen oyunlar programı açtığınız anda zaten görünür otomatik etkinleşmeyenler içinde ; Games-Mygames içeriğinden '' + '' işaretine basarak ekleme yapabilirsin.. Bunların hiçbiride olmuyorsa CTRL+ALT+B yapın oyunlara girmeden önce (Boost)..

9. Time

Time
    Plaka

26
    12
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bataryayı neden söküyorsunuz ? Pek zararını görmedim şahsen. Minecraft oynarken bilgisayarım kasıyordu ve kullandığımda faydasını görmüştüm.

Hocam kasma problemi laptopların bir gerçeği sanırım. Bende Samsung var. 6Gb Ram 1 Gb Ekran kartı var ve i5 işlemcili. Minecraft'te bile kasıyordu eskiden.

10. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Öncelikle orijinal windows 8 i geri yükle. Tüm driver vs. programları üreticilerin sitesinden indir. Pil seçeneklerinden yüksek performansı seç. Yazılımsal kısmı sorunsuz hallederseniz oyunu oynayabilirsiniz. Bende casper 3 yıllık laptop var. GT 540M ekran kartıyla Yüksek ayarlarda 25-30 fps alıyorum. Laptop ısınıyorsa servise verebilirsin.