1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber Kutulu Euro Truck Simulator 2'yi Steam'e Eklemek

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve Maxstar tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Multiplayer oynanırmı demişsin ama evet demişler buradan sana teknosa çok yanlış bilgi vermiş, Şuan aldığın euro truck simulator ile multiplayer tekrar dediğim gibi oynayamazsın :(

2. hasan435

hasan435
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    15
    2
    15
    Mercedes
    abi peki bişi sorucam tek Euro Truck Simulator 2 olanı varmı kutu içerisnde varsa nasıl nerden alabilirim

of abi ya bende kaç günden beri ugraşıyom oynıcam diye of :((

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Aralık 2015
  3. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlk olarak anca sana bildiğim kadarıyla şu kadar bilgi verebilirim ilk olarak eğer steama üye olmadıysan buradan üye olmalısın daha sonra ininal kart vardır bunu anlatan bir video gönderdim sana aşağıdan izleyebilirsin detaylı anlatım var hatta ve hatta videodan daha fazla detay bilmek istiyorsan ininal'in sıkça sorulan sorular sayfasına buradan bakabilirsin ben kullanıyorum açıkçası memnunum

4. hasan435

hasan435
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    15
    2
    15
    Mercedes
    abi steam hesabım var ama ininal yok :S

5. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İninal kart satın alabilirsin ininal kart hakkında tüm detaylı bilgileri sana göndermeye çalıştım ayrıca hiçbir ekmasrafı yok videoyu falan iyi dinle :)

6. hasan435

hasan435
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    15
    2
    15
    Mercedes
    abi ininalın sanırsam fiyatı 5 tl di :D

7. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet bu yöntemle steamdan dijital olarak rahatlıkla ve güvenle satın alabilir ilerleyen zamanlarda kullanabilirsin en güvenli yolla euro truck simulator 2 almak bu olacaktır ama eğer yerinde olsaydım bu ayın sonunda euro truck simulator 2 indirime girecek o zaman daha kârlı fiyata alabilirsin

8. hasan435

hasan435
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    15
    2
    15
    Mercedes
    abi peki steamdan oyun alırken PTT diye bir seçenek var ona tıklasam ve satın alsam PTT ye gidip para öderken ne diyecegim oradaki çalışana?

9. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bunun için sana steam bir mail gönderecek orada kime göndereceğine dahir daha sonra PTT gidince onu ona göstereceksin ama işlem bittikten sonra makbuz almayı unutma :) daha sonra sorun oluşabilir ama tekrar dediğim gibi PTT'de satılıyor ininal oradanda alabilirsin

10. hasan435

hasan435
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    15
    2
    15
    Mercedes
    abi peki bişi sorcam ben ininali alacagım ama ets2 yi steamdan alırken içine kaç tal yüklemem lazım?

abi MİGROSTA satılıyormu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Aralık 2015