1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Kulaklık Sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve makinistfanlari tarafından 16 Ocak 2019 başlatılmıştır.

1. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba, ben geçen gün kulaklık takılıyken yanlışlıkla aniden ayağa kalktım ve tahmin edebileceğiniz gibi masada ne var ne yok benimle beraber geldi. Ama kulaklığın kablosu artık nasıl dayanıklıysa kablo kopmadı, jack bilgisayarın içinde kaldı. Ben de gittim elektronikçiden yeni jack aldım doğru yerlerine lehimledim filan tamir kısmı bitti...

Sonra ilk telefona taktım sıfır sıkıntı yaşadım hatta eskisinden daha iyi ses geliyordu. Ama bilgisayara takınca sanki hoparlörü tak çıkar tak çıkar yapıyormuş gibi (5 saniye arayla) ses gidip geliyor. Ayrıca hoparlör ikonu değişiyor bu olurken.

Tek bir çözüm yolu buldum kulaklık takılıyken bilgisayara res atınca düzeliyor ama en ufak oynamada yine bozuluyor. Temassızlık olduğunu zannetmiyorum telefonda filan harika çalışıyor çünkü birtek bilgisayarda sıkıntı var.

Önerilerinizi bekliyorum :)

2. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.399
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilgisayardaki jack yuvalarına zarar vermiş olabilirsiniz diye düşünüyorum

makinistfanlari ve WinterSoldierTR bunu beğendi.
  3. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Evdeki diğer kulaklıkları bilgisayara takıyorum bir sorun yok bir benimkinde sıkıntı var. Şuanlık ara kabloyla idare ediyorum o bile git gel yapıyor ses gidince restart atıyorum. Yeni taktığım jack şundan:
    Acaba metal olduğu için kısa devre filan mı yapıyor diye baktım, jack girişinin orda metal birşey de yok sinyal alacağı türden. Neyse akşam plastik bir jack bulup yeniden lehimlerim bakalım ne olacak.

KadirhaNÖzer bunu beğendi.