1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Krone dorse görüntü sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ForJest tarafından 14 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ForJest

ForJest
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    3
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar selamlar,

1 haftadır beklediğim indirimin geldiğini görünce dün Krone dorse dlc paketini aldım.
    Dlc indirildikten sonra oyun'da da aktif ettim ve bankadan yüklü miktarda kredi çekerek tüm Krone dorselerini satın aldım.
    Satın aldığım dorseyle boş yük olarak gezmek istedim ve sorunsuz bir şekilde her şey harika görüntü falan çok iyi takılıyorum derken çektiğim kredilerin taksitinin geldiğini görünce dorseyi garaja park edip artık iş yapayım dedim.
    Siftahı da tabi ister istemez krone ile yapmak istedim ama maalesef olmadı.
    İş almak için her hangi bir firmaya girip yük dorsesinin ayarlar tuşuna tıkladığımda Krone'un sadece bir isimden ibaret olduğunu ve görüntüsünün de iş aldığım firmaya ait olduğunu gördüm. Posped'den iş alıyorsam Posped'in, LKW'den iş alıyorsam dorse LKW firmasının dorsesi olarak gözüküyor. Krone görüntüsünden eser yok. Adı var ama kendisi yok bildiğiniz standart firmanın görünümünde. Ne yaptıysam çözemedim. Videosunu da bırakayım daha iyi anlarsınız

Neyi yanlış yapıyorum ya da bende sorun yok oyunda mı var? Yardımcı olabilecek varsa cevaplarsa sevinirim.

2. Tayboa

Tayboa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    157
    162
    180
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Öncelikle Dorse Yöneticisi'nden kullanmak istediğiniz dorseyi seçip "Gönder" diyerek şu an bulunduğunuz şehire göndermeniz ve sonra da "Kullan" demeniz gerekir. Yük alma aşamasında ise Serbest Çalış'tan değil de Yük Piyasası'ndan alırsanız özel dorsenizle iş yapmış olursunuz.

ForJest, Doctor Pikachu ve Razor3214 bunu beğendi.
  3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bazı firmalar Krone dorsesi kullanmana izin veriyor. İş alırken, dorseye uygun iş alarak (Frigorifik Krone için Dondurma işi almak gibi), iş alım ekranında Krone dorsesi seçmek yeterli. Veya @Tayboa dediği gibi önce dorseyi bağlayıp, sonra Yük Piyasası'ndan iş alabilirsin. Ancak tek seferlik işlerde Krone dorsesi pek hatırlamıyorum, çoğunlukla firma dorsesini veriyor.

ForJest, Doctor Pikachu ve Tayboa bunu beğendi.
  4. ForJest

ForJest

25
    3
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Öncelikle teşekkürler, serbest çalış üzerinden Schwarzmüller dorsemin beyaz ve siyah halini sorunsuz kullanabiliyorum ancak söylediklerinizden anladığım kadarıyla Krone dorsesi Schwarzmüller gibi serbest çalış modu üzerindeki yüklerle uyumlu değil doğru mudur acaba? Bu arada söylediklerinizi deneyeceğim tekrar teşekkürler.

Anladım işten işe de değişebiliyor yani. Schwarzmüller gibi her işe giden bir DLC olsaymış keşke. İade edeceğim gibi gözüküyor sanırım. Önce yukarıdaki tavsiyeleri uygulayacağım ama belki düzelir bir şeyler bir umut. Teşekkürler bu arada.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Mayıs 2021
  5. Tayboa

Tayboa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    157
    162
    180
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Videoda zaten Serbest Çalış'tan Krone almışsınız, Serbest Çalış'tan alınan yüklerde şirket brandalı dorse verir(Krone olduğunu lastiklerinden anlayabilirsiniz). Eğer Krone brandalı veya diğer renklerde özelleştirilmiş dorse kullanmak istiyorsanız kendi özel dorsenizi kullanmalısınız.

ForJest ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. ForJest

ForJest

25
    3
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Serbest çalıştan Schwarzmüller brandalı alabiliyorsam Krone brandalı da alabilirim diye biliyordum mecbur o şekil kullanacağım o zaman tekrardan teşekkür ederim. Konu başlığını çözüldü olarak işaretledim konu kilitlenebilir.

Tayboa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.