1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Kripto para hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hasanx242 tarafından 15 Nisan 2021 başlatılmıştır.

1. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    30 nisandan itibaren geçerli yönetmelik

DaNgEr900 bunu beğendi.
  2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet 30 Nisan 2021 tarihinde yürürlüğe giriyor. Çoğu haber sitesinde var ama ben örnek olarak Hürriyet'den atıyorum.
    https://www.google.com/amp/s/www.hu...ralarla-ilgili-cok-onemli-yonetmelik-41789646

HandCuff bunu beğendi.
  3. TELKESEN38

TELKESEN38
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    101
    73
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    3 yıldır bu işin içindeyim çok iyi kazandım(günlük 11000tl) çok iyide kaybettim(26000tl) şimdi sana vereceğim 2 tavsiye 1: Türk borsalarından uzak dur bu işi yapacaksan binance kullanacaksın 2:korkun olmayacak beklemeyi bileceksin uzun vade herzaman kazandırır kısa vadede benim gibi iyi kazanırsın çok iyi kaybedersin ama uzun vadede iyi seçim yaparsan zarar ihtimali 0 gibi 3 yıldır gözlerim neticesindede en uzun vade 3 ay ondan sonra patlıyor coinler Doge coine bak derim arkasında elon musk var

DaNgEr900 ve hasanx242 bunu beğendi.
  4. hasanx242

hasanx242

26
    403
    101
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    sagol taktiklerin için papara 30 nisandan sonra kapnacakmış neyle bakiye yüklememi önerirsin.neden btc türk güvenli degil mi ben ordan başarım diye düşündüm zaten 100 başlayacagım ona göre devam ederim veya etmem

Son düzenleme: 17 Nisan 2021
  5. TELKESEN38

TELKESEN38
    Plaka

27
    101
    73
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlk soruya yanıt olarak TRBİNANCE kullanarak direkt yatırma çekim işlemi yapabilirsin ikinci soru içinde BTCTÜRK göl BİNANCE okyanus benzetmesi yeterli olacaktır artı olarak BTCTÜRK genelde ani yükselişlerde borsayı kapatır millet BİNANCEDE malı götürür sen btctürkte sisteme girmeye çalışırsın sonrasında ise coin çakılma evresine girer ve btctürk borsası açılır Daha doğrusu TR borsaları hep bu şekilde

hasanx242, DaNgEr900 ve HandCuff bunu beğendi.
  6. hasanx242

hasanx242

26
    403
    101
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    anladım tamamdır çok sağ ol bir sorum olursa sana nerden ulaşabilirim :)

biance nasıl para yüklerim kolay şekilde bubla ilgili çok ayrıntılı video veya resimli açıklama makalesi var mı ben bulamadım youtube çok karmaşık anlatıyorlar en basit yöntemle nasıl kripto para alırım paribu kolayı varda ama global devam etmek iyidir

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Nisan 2021
  7. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    TR Binance'e para yüklemekle ilgili kafasında soru işareti olan birçok kişi muhtemelen buradaki videodan yararlanmıştır. Senin de işine yarayacaktır. Bu videodaki tek fark, artık banka hesabından TR Binance'e aktarım yaparken referans kodu yazılmıyor.

Türkiye'deki kriptopara yatırımcılarının büyük çoğunluğu TR Binance'i döviz bürosu gibi kullanıyor. Banka hesabından TL gönderiliyor, gönderilen parayla herhangi bir kriptopara satın alınıyor (değeri USD'ye endeksli olduğundan fiyat takibinin kolay olması için genellikle USDT (Tether) veya BUSD tercih edilir), sonra da satın alınan kriptopara Global Binance'e transfer edilir. Hem TR, hem de Global Binance aynı borsa altyapısını kullanır, her iki tarafta da fiyatlar aynıdır. Fakat TR Binance altcoinler açısından bakıldığında pek zengin değil, her altcoin'i bulamazsın. Eğer çok bilinmeyen altcoin yatırımları da yapmayı düşünüyorsan global olanı kullanmanı tavsiye ederim. Yoksa TR Binance de isteklerine cevap verecektir.

TR Binance'ten Global'e aktarım yapmak içinse buradaki video işine yarayabilir. Burada özellikle dikkat etmen gereken nokta, kriptoparanı hangi ağ üzerinden yolladığın. Bunlardan bazıları: ERC20 (Ethereum), TRC20 (Tron), BEP20 (Binance Smart Chain)... Her iki tarafta da aynı ağı seçmiş olman şart. Aksi takdirde elindeki fonun kaybolma riski söz konusu. Fakat Binance içerisinde işlem yaparken çok fazla dert etmene gerek yok, nasıl olsa yanlış yapmadan önce karşına uyarı mesajı çıkartacaktır. Eğer ki başka platformlarda işlem yapmaya karar verirsen bunu her zaman aklında bulundurman lazım.

En nihayetinde, verebileceğim naçizane tavsiye, eğer bu giriş ve en kolay seviye işlemlerde (para yatırmak ve transfer etmek) dahi sorun yaşıyorsan, sana karmaşık geliyorsa acele etmeyip biraz daha araştırma yapmanı öneririm. Kriptoparalar ve blokzincir teknolojisiyle alakalı bazı temel kavramları, uygulamaları öğrenmende fayda var.

Son düzenleme: 22 Nisan 2021
    hasanx242 bunu beğendi.