1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Kodlama

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve aLoNeAngeL3436 tarafından 29 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. aLoNeAngeL3436

aLoNeAngeL3436
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    97
    5
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar tıra motorunu şanzımanı degiştirdigim halde her şeyi tam yapıyorum kayıdı yüklüyorum oyuna ancak takılmış olarak gelmiyor ve dosyalardan kontrol ettigime ragmen herşey olmuş gözüküyor ama gelmiyor

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Takılmadığını nereden anlıyorsunuz?

Kayıt dosyasını düzenlemeyi vs. az çok öğrenmişsiniz belli ki bu konudaki rehberden yararlanarak biraz daha kurcaladığınızda halledebileceğinizi düşünüyorum.Kayıt dosyasını düzenleme zamanla deneye deneye olur.

3. aLoNeAngeL3436

aLoNeAngeL3436
    Plaka

19
    97
    5
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    geçen yıl yapmıştım sonra yeniden yapmak istedim bugun tırın vitesi 6 vites 12 vites yapıyorum olmuyor km yi degiştiriyorum olmuyor ordan anlıyorum

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Geçen yıldan bu vakte değişen bir şey olmadı, rehberden yararlanıp tekrardan eskisi gibi kayıt dosyasını düzenleyebilirsiniz.Buradan da bütün kayıt dosyası kodlarına ulaşabilirsiniz.

5. aLoNeAngeL3436

aLoNeAngeL3436
    Plaka

19
    97
    5
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    aynısını yapıyorum niye olmuyor bende anlamadım kodlar game dosyasında kalıyor herşeyi yapıyorum ama takmaya gelince olmuyor

6. gokkayahan

gokkayahan
    Plaka

23
    8
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Eğer not defteri kullanıyorsan başka bir program dene. Bilgisayarında kurulu bulunan java sürümü ile programların karakter çözümlemesi kayabiliyor. Ör. bizim sürekli oynadığımız game.sll dosyasını sll decrypt programıyla biçimlendirdiğimizde dosyanın orijinali utf8 ile yazılmışsa utf16 gibi bir başka biçime dönüşebiliyor ve ets bu karakterleri çözümleyemiyor. Java sürümünü güncelle ve dediğim gibi bir başka karakter kodlama programı kullan (örn. Notepad++)

Extreme bunu beğendi.
  7. aLoNeAngeL3436

aLoNeAngeL3436
    Plaka

19
    97
    5
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    teşekkürler notepad++ deniyecegim

sonuç yine aynı denedim olmadı

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 31 Ocak 2019
    gokkayahan bunu beğendi.
  8. gokkayahan

gokkayahan
    Plaka

23
    8
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Profil dosyası kalsörünü zip veya rar olarak http://s2.dosya.tc ye yükle ve buraya linkini gönder. Ancak bu şekilde yardımcı olabilir. (Nasıl bir sorunmuş merak ettim)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.