1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Kenworth W900 Sürme Zamanı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Kaanthos tarafından 15 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. [​IMG]

American Truck Simulator'un efsanevi bir parçası olan Kenworth W900'ü duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Çekici ücretsiz bir DLC olarak geliyor - Steam otomatik olarak güncelleme yapacak. Lütfen bu etkinlik için yaptığımız kutlama videosunu inceleyin:

Bu güncellemeyle gelecek birkaç önemli değişiklikler olacak. İzin verin sizin için anlatalım:

American Truck Simulator yayınlandığından beri, oyun içi cezalandırmalarla ilgili bir çok şikayet aldık. Test grubumuzdaki elemanlar, bunun özellikle yeni oyuncular için bir sorun olacağını bize bildirmedi. Bu cezaları gerçeğe yakın olmasını isteyerek bir hata yaptık, tecrübeli oyuncular için iş ikram niteliğinde oldu.​

İkinci fikirde, oyuna yeni gelmiş oyuncuları ağır para cezalarıyla göz dağı vermek güzel bir fikir değildi. Şimdi düşük seviyedeki oyuncular için daha az para cezaları mevcut. Bu ceza miktarı seviye arttıkça artacak.

Oyundaki polis araçlarına yakalanmadan önce, oyunculara hızlarını vs. ayarlamaları için biraz daha zaman verdik. Kesinlikle oyuncuların, oyunun adaletsiz olduğunu düşünmelerini istemiyoruz!​

Haritayla uğraşan takımımız, yol kenarlarına hız sınırlarını vs. gösteren tabelaların sayısını artırmak için çalışıyorlar. AI arabalar için yeni kodlar yazıyoruz, böylece bazı aptal arabaların sizi sıkıştırmasını önleyip boşa ceza ödemenizi engellemiş olacağız. Ama bu değişikliği bir sonraki "büyük" bir güncelleme ile yapacağız, bu yüzden lütfen sabırlı olun.​

"Kırmızı ışıkta dönüş" olayını da geliştirdik. Avrupa’daki oyuncular için Amerika’da kırmızı ışıkta dönüş yapmanın yasal olması biraz şaşırtıcı olabilir. Böylece oyunda eğer sinyalinizi sağa verirseniz dönerken hiçbir şekilde kırmızı ışık cezası almayacaksınız...​

TÜRKÇE ÇEVİRİ: @Memduh Başgan
    ALINTI GÖSTERİLMEDEN PAYLAŞILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR!

ERKAN61, Semihcan, mert_plk ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Koray55

Koray55
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ''alinti gösterilmeden paylaşilmasi kesinlikle yasaktir'' derken?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Şubat 2016
  3. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çevirisi memduh başkan tarafından yapılmış yani başka yerde paylaşırsan alıntı diye belirt diyo anladın şimdi :D

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  4. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yalnız abi bu araç çok iyi ya ! Tasarımı , skinleri , modifiye seçenekleri , iç dizaynı , motor sesi... Olmuş bu :)

Son düzenleme: 16 Şubat 2016
    ERKAN61 ve Memduh Başgan bunu beğendi.
  5. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İyi güzelde aracın sol farında sorun var inş kısa zamanda düzeltirler. (resimde sağ far oluyor :D)

6. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Multiplayera girdim herkes bu aracı çoktan altına çekmiş :) Gittim ben de aldım. Efsane bir tır ama burnu uzun olduğu ilk etapta adapte olamadım. Motor sesi muazzam, görüntüsü çok güzel. Modifiye yaparsanız çok güzel oluyor. Bütün modifiye parçalarını ekledim oyuncağıma artık kabinin içinden önümü göremiyorum. :)

7. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    bir kaç güdür giremiyorum heralde mp girince işciler bu aracın parasını toplamış olur :) yoksa baya kasmak zorunda kalıcaz.

8. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tamam :D

9. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Okan'da olmasa ne yapacaksın kim bilir... @Kaan BATU

Kaan BATU, AhmetF ve Memduh Başgan bunu beğendi.
  10. AlaturkaGamers

AlaturkaGamers
    Plaka

52
    7
    85
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Motor fren sesi muazzam. Kriechbaum bir SCS iki :Honkhonk: