1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kendi Videomu Kullanarak Ban Yedim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TRollcake tarafından 17 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TRollcake

TRollcake
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    12
    0
    15
    Öncelikle herkese iyi haftasonları,

telefon görüşmesi nedeniyle çimlerde durdum ardından yola devam etmek için yolu kontrol ederek sinyal verdim ama arkadan gelen araç çok hızlı geldiği için ne aynadan ne gpsten gözükmedi. tam şeridime geçerken hızla gelen aracı farkettim ve yol vermeye çalıştım ban yiyen ben oldum oyuna başlayalı 2. günüm böyle saçma sebepten yasak mı oluyor? kontrolsüz hızla gelen suçlu değilde sinyal vererek ayna kontrolü yola giren ben miyim?

https://truckersmp.com/user/3468195

2. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Merhabalar,

Videoyu izledim ve saçma birşey bulamadım. Böyle durumlarda ters şeritte durmayın. Kendi şeridinizin sağ tarafına durun.

38 KAYSERİLİ 38 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  3. MertGULBIL

MertGULBIL
    Plaka

87
    33
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim zaten tersten cıkıyorsun adamı zor durumda bırakmışsın adam birşey yapmamış boşuna video atmışsın hemen duramadığı için soldan kaçmaya çalışmış bence biraz anlayışlı olucaktın orda

4. TRollcake

TRollcake
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    12
    0
    15
    sağda demir bariyer olduğu için acil durmak zorundaydım kasıklı bir hareket yok?
    orada yapması gereken hız limitini(80) koruması, benim çıktığımı görünce de durması lazım

5. TRollcake

TRollcake
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    12
    0
    15
    şimdi olaydan çıkıp neden 1 dakika durmadığımı mı tartışalım?

6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş bu oyunda arkadan gelenin fren bastığını hiç görmedim. Bu oyunda aşırı hızdan ban yiyeni de görmedim. Arkadan gelen çok hızlı o yolda hız sınırı 90 ama tmp nin böyle şeyleri taktığı yok. Bir ihtimal F5 i kuşbakışına alsan yol kontrolünü daha iyi yapabilirdin. Senin tek hatan yolun ters tarafında durup yola soldan çıkman orada solda mecburi durmuşsun . Keşke videoyu paylaşmasaydın.

7. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Oyunda 110 sınırı mevcut. Kazaya sebebiyet verilmediği sürece 110 hız sınırı ile gidilebilir. Kazaya sebebiyet veren sizsiniz. Ban cezası haklı ki zaten açılacağını sanmıyorum. Böyle devam ederseniz bu oyunda daha çok ban yersiniz. Tartışmayı uzatmaya hiç gerek yok.

8. YunussEmre

YunussEmre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haksız olan sensin. Aynadan bakmak yerine 2. kameradan arkana baksan tır gözükürdü. Adam, senin onu gördüğünü düşünerek yavaşlamadı.

9. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Videoda saçma bir şey yok. Gayet haklı ban. Ters şerite girip oraya park ediyorsunuz. Aynada çok net görünüyor tır geldiği. Haklı ban.

Çok komiksiniz. Sen ters şeritten çık yola geç. Yoldaki adam suçlu olsun. :D:D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Mayıs 2020
  10. TRollcake

TRollcake
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    12
    0
    15
    isterseniz serbest kamera ile tüm etrafı gezeyim öyle çıkayım, oyunu gerçekçi oynamaya çalışıyorum, ayna ve gps yeterli.
    Göz doktoruna gitmeni tavsiye ediyorum. Acil durmam gerekiyordu ve sağda bariyerler olduğu için mecburun sol şeritte durdum, yola çıktıktan sonra tır gözüküyor ve farkettiğim anda yol vermeye çalışıyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.