1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kendi videomla ban yeme sorunsalı

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve bmwcash tarafından 7 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AslenKral

AslenKral
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Hayırlı geceler;

MP de etkin olarak bu oyunu oynamaktayım, aşırı derece de kurallara uymayanları bildirip oyunun daha güzel hale getirilmesi yönünde davranış gösteririm. Bir kaç gün önce bir rapor oluşturmuştum ve bu raporun bugün kabul edildiğini gördüm ama bir de ne göreyim admin beni de banlamış. Hayır yani anlamlandıramadığım şudur ki; bloklamaktan banladığı video hem şahsıma ait hem de bloklama dediği olay tam olarak hakkaniyetiyle gerçekleşmemiştir. ne bir hasar ne bir bloklama, 10-15 saniyelik durma bloklamak ise trafikte kimsecikler durmasın önümüzde. Bu kadar da olmaz hakkaten, şurada adalet dağıtması gereken adamların adalete ihtiyacı var sanırım. O kadar sinirlendim ki gece gece şunu görünce.
    Bundan gayrı oyunda birisini bildirirsem ne olayım. Bizde kabahat oyun daha güzel hale gelsin diye uğraşıyoruz. Bunlarda varsa yoksa ego ve anlamsızca robotlaşmış kuralları.

Buyrun video.
    https://www.youtube.com/watch?v=qEQiv5xdK-A

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ekim 2020
    Leno'X bunu beğendi.
  2. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Raporladığın adamla birebir aynı şeyi yaptığın için olabilir mi sadece soruyorum :D

3. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ne yaptığımı görüyorsunuz acaba merak ettiğimden soruyorum

4. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    699'u raporladığınızı zannetmişim pardon. Tabii bu suçlu olduğunuzu değiştirmiyor. Yolu tıkıyorsunuz yaklaşık 20sn boyunca. Zamanında böyle bir video raporlamıştım ben de ancak herhangi biz ceza uygulanmamıştı sanırım biraz da adminin insafına kalmış bir durum. O esnada orada bir admin olsaydı kick yerdiniz muhtemelen.

5. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bloklama legal geçene olur, burada legal geçen göremiyorum ben. Orası kirkenes maden yolu ve orada ve hatta +25 kişinin olduğu alanda sollama yapmak yasak. Neyin bloklaması bu? Kimi engellemişiz kime hasar vermişiz? Legal olmayani legal kabul eden bu adminlerden bıktım. Gerçekten bıktım. Tek bir rapor daha atarsam bu egoistlere iki olsun. Trollerden arınmış bir oyun olsun diye uğraşırsam namerdim bundan sonra.

6. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Abi keşke adamı blocklamasaydın o zaman o ban yerdi kendimi admin olarak hayal ediyorum hem onu hem seni banlardım ama yolu kapatmasaydın sadece onu banlardım itiraz etsende pek faydalı olacağını düşünmüyorum :(

HandCuff bunu beğendi.
  7. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sayın kardeşim, orada seyrettiği yol onun yolu değil, karşıdan geliş orası. Trafik durmuş tek şerit ve önümüze geçmesin diye 15 saniyeyle direksiyonu kırmak yolu bloklamak mı anlam verilmesi gereken bu.
    Direksiyon sol döndü ve kalkarken öyle kalktığını farkedip toparladım belki, alnımızda mı yazıyor bu nasıl yorumlamak admin adına haksızlığın bahsettiğim kısmı bu. 15 saniye be 15.

İtiraz etmedim, itiraz aşamalarını aşmak için şeklen bir itirazda bulundum YÜCE ADALETLİ ADMİNİMİZE. sonraki aşamada üst yönetime feedbackte bulunacağım. TMP hesabını da siliyorum zaten, defolsunlar.

Ayrıca orada gördüğün iki oyuncuyu da ayrı raporlarla ama aynı videoyla bildirdim, diğer raporda admin oyuncuyu banlarken bana bir ban talebinde bulunmamış. Şimdi bi saniye kurallara ne oldu* Bu kuralları keyfimize göre mi işetiyoruz? Anlamlandıramadığım bu zaten. Kuralsa herkese kural, admin yorumu nedir? Ali babanın çiftliği mi burası?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Ekim 2020
  8. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ne desen haklısın abi ama bu adamlar katı yapmayacaksın dediği birşey varsa hiç ama öyleymiş şöyleymiş böyleymiş dinlemiyorlar sen yaz aynı benim dediğim gibi o zaman bloklamasaydın diyecek blocking kuralını biliyorsundur karşı yolu kapatmak yasak bunun ötesi yok adamlar kuraldan ödün vermiyor.

bmwcash bunu beğendi.
  9. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kurallarına tüküreyim onların. Ağzıma ne geldiyse söyledim zaten itiraz olarak. Ban cezasını yükseltmezlerse yaramaz adamlardır. Laf cambazlığı yapacaklarına server yoğun saatlerinde aktif olsunlar da millet kendi işini görmeye çalışmasın.

Hayırlı geceler kardeş.

Erendeha bunu beğendi.
  10. onurornek1225

onurornek1225

26
    61
    21
    85
    DAF
    Geçmiş olsun çok denk geldik seninle Kirkeneste. Her ne kadar virajları sollayıp kapatmasınlar düşüncesiyle önlerini kesmiş olsanda yöneticiler öyle görmüyor işte. Daha öncesinde bu tarz engelleme videoları gönderdiğimde bana raporun reddedilme sebebinin 30 saniyenin altındaki engellemelerin cezalandırılmadığını söylediklerini biliyorum. İtiraz hakkını kullanırken bunu açık bir dille ifade edebilirsin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.