1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kendi videomdan ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BanYiyenMalefi tarafından 29 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

gaddar kedim :D

unyeli527 bunu beğendi.
  2. BanYiyenMalefi

BanYiyenMalefi
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    4
    2
    0
    Bana yeşil yanarken hızımı niye yavaşlatayım kendi şeridimden ilerliyorum valla oyun bilginiz yok gerçek hayatta değiliz simülasyon bu o anın heyecanıyla yaşanan bir olay belki başka bir şeyle ilgileniyordum

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu cümlenin neresinden tutsam:

1) Hızını yavaşlatmasan bile arttırma. Bu MP bir oyun, karşıdan adam gelir, tren çıkar, "kedi çıkar" falan, kurtulma payı kalsın.
    2) Simülasyon demek, gerçek gibi oynamak demek. TMP istese birebir gerçek hayat kuralları uygular. İlk kazada perma ban, aşırı hızda aracı trafikten men etme vs. Ama en azından bazılarını uygulamanızı istiyorlar, dikkat, keskin virajda ve ışıklarda hız kesme (bazı durumlarda arttırmamak).
    3) Başka şeyle de ilgilenmemen gerek, ya baştan ayarlayın ya da hiç ilgilenmeyin oyunla, SP falan oynayın diye düşünülür.

unyeli527, hoca33 2, alikvp ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlgilenme o zaman, şimdi ban yiyip oturdun aşağı. Kim bilebilir senin başka şeyle ilgilendiğini, öyleyse çekersin sağa veya ingilteredeysen sola ( hani oyun bilgimiz yok diyorsun ya 775 saati olan adamlara veya daha fazla ) işini halledersin devam edersin. Yanında admin mi oturacak ? Ne desek hayır ne desek şöyle böyle. Ne dememizi istiyorsun admin haksız ban mı atmış dememiz gerekiyor illa ? Akıl var mantık var adamın üstüne kırmışsın direk . Daha ne diyelim. Forumun bir sürü üyesi sana yorum yapıyor hala şöyle böyle. Bir şeyle de memnun olun bir gün. Tamam sen devam et o zaman böyle. Yine ban yiyip gelmeni bekleriz. Gerçek hayatta değiliz diye diğer oyunculara çarpıp geçmek mi lazım ?

Son düzenleme: 30 Haziran 2021
  5. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    Dogru bizim oyun bilgimiz yok bosunami o kadar saat oynadik hem sp hem mp ne guldum ya :D

aynn biz oynamayi bilmiyoruz :D

ayrica sen benim profilime bak forum a attigim mesajlara bak bilgim olmasa bu kadar mesaj neden var kayit tarihime de bak sen yokken biz vardik forumda oynamayi bilmiyorsun demek ne demek >> ??

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Haziran 2021
  6. yasinjg1

yasinjg1
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    138
    31
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Allah kabul etsin diyeyim :D 1.40 betadayız SCS'nin kendi multisinde ban yok optimizasyon gayet iyi kafa rahat

alikvp bunu beğendi.
  7. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu cevabı beğendim sonu komiğime gitti kusura bakma

Kusura bakma ama hakketmişin banı bide bunu paylaştın burdakiler sana yorum yapıyorlar iyi kötü ve sen neden kızıyorsun ki rahatsız oluyorsan paylaşmayacan paylaşırsanda yazılanlara katlanacan iyi oyunlar

8. Thema

Thema

193
    153
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sen bu videoyu niye attın reporta kardeş, önüne çıkan jip ve tırı banlatmak için attın heralde , madem video atıyon niye kendi çarptığın yeri komple atıyon banlanırsın tabi :D

9. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adam tam bir cisim yaklaşıyor demeye kalmamış dalmışsın:), neyse sıkıntı değil perma yesen nolcak bu saatten sonra ikinci seçenek var artık. Geçmiş olsun :kahve:

10. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    hahahahahahahhahahahahahahahahahaha
    video da 0:39 da admin konusurken :D