1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü kayıtlı oyun yüklenirken hata oluştu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ilker_54_1907 tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Crack atmıyorsun oyunun orjinal crackle ne işin var. Steamdan Euro Truck Simulator 2'yi indir. Sonra birşey yapmana gerek yok.Sadece Buradaki konuyu izle.

2. ilker_54_1907

ilker_54_1907
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    10
    3
    35
    öyle diyorsun ama o crack dosyasını oraya atmazsam mp'yi kurarken steamapptan ets2 yi gösterirken you must select valid euro truck simulator path2 hatası veriyo bütün sorun burada zaten ne yapmam gerekiyo

3. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sen Euro Truck Simülatör 2 ve Multiplayer Kurulumunu kaldır.En baştan Ets2'yi steamdan indir.Oyun dosyalarına hiçbir müdahale etmeden Multiplayer'i kur.Sorun kalmayacaktır.

4. ilker_54_1907

ilker_54_1907
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    10
    3
    35
    Tamam teşekkürler yeniden doğruluyorum oyunu ama dediğim gibi C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86 girdiğimde eurotrucks2 giriş simgesi yok böyle oluncada hata alıyorum tekrar indirince bu buraya gelecek yani öyle mi

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Oyunun dizinini seçerken "\bin\win_x86" kısmını nerden çıkardığınızı merak ediyorum. Hadi diyelim bilmiyorsunuz, verilen linke bakma zahmetinde de mi bulunmadınız? Oyunun kurulu olduğu dizini aşağıda örneklediğim gibi seçeceksiniz.
    (C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Euro Truck Simulator 2)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.