1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Karadeniz'e Giden Yol: Plovdiv'den İstanbul'a

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 19 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Euro Truck Simulator 2 için yaklaşan genişlememiz Karadeniz'e Giden Yol'a daha yakından bakmamızın zamanı geldi.Romanya, Bulgaristan ve Türkiye'nin Avrupa'ya özgü kesimini içeren seyahatlerinizde görülecek çok şey olacak.​

Bulgaristan'da Plovdiv, Türkiye'de İstanbul şehirleri arasında seyahat eden bir sürücünün direksiyonuna bakış atmaktan heyecan duyuyoruz.Sınıra yaklaşırken dikkat etmeyi unutmayın; geçiş yaparken daha katı aramaların yapıldığını görebilirsiniz.Lütfen bu DLC görüntü özelliklerinin hala devam ettiğini unutmayın.​

Gördüğün gibi mi? Öyleyse, SCS geliştirme ekibinden birkaç özel konukla birlikte Bulgaristan'ı keşfederken, 20 Kasım 19:00’daki özel canlı yayınımıza katılın.Ayrıca, bu yaklaşmakta olan DLC için kendinize bir Steam anahtarı kazanma şansınız olacak, bu yüzden Twitch veya Steam yayın kanallarımıza bağlandığınızdan emin olun.​

Ayrıca, üçüncü şahısların web sitelerinde çevrimiçi olarak görebileceğiniz yaklaşmakta olan DLC’lerin çıkış tarihleriyle ilgili olarak sizinle paylaşacağımız bazı önemli bilgiler de var.Çeşitli çevrimiçi mağazalar tarafından verilen tarihler sadece kendi yanlış spekülasyonlarıdır.İçeriğimize ilişkin resmi sürüm duyuruları ilk olarak blog'umuzda ve resmi sosyal medya kanallarımızda yayınlanacaktır.SCS forumumuzda bu konuyla ilgili küçük bir açıklama ve anahtar bayii web sitelerinin tehlikelerini bulabilirsiniz.​

2. Bosswolf19963

Bosswolf19963
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    56
    38
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    16:45 scs bey ne yapıyorsunuz ?

UlasCaNN bunu beğendi.
  3. THEAKS81

THEAKS81
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    312
    346
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    La olum gümrükte tırın altını polis kontrol ediyor çok iyi ya :P

UlasCaNN bunu beğendi.
  4. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Mart ayından bu yana, 8 aydır ETS oynamiyorum.. Millet 1.36'i bekliyo ben 1.35'e elimi bile sürmedim. Videoyu az önce izledim de onca harita DLC'si gezdik ettik ne olursa olsun bizim topraklar işte insan seviniyo Türk bayrağini görünce.. Vayy be tabelada Beylikdüzünüde mi görecektik bee dedim istemsizce.. :tur: SCS DLC'i çikarmak için 29 Kasımı veya sonrasini bekliyo olabilir, malum şu steam indirimleri olayi.. SCS DLC'leri hep Steam indirimleri dönemlerinin ya hemen öncesinde yada hemen sonrasinda çikariyo.

Leno'X ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Vabis TV

Vabis TV
    Plaka

194
    72
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    ulan plovid i palovit diye okudum bi an dedim bizim yaylanın oyunda ne işi var diye :D

6. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tarihinden emin değilim ama gün olarak cuma günü çıkacak

7. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gümrüğe girerkenki gişeleri fazla abartmışlar ya :D Ama güzel :) İstanbulun nüfusunu da 2.5 milyon kadar eksik yazmışlar :D

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Amma heyecanlandırdınız, çıkaracaksanız çıkarın artık :D