1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kanıtsız Ban Oldu Kanıtlı Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve unyeli527 tarafından 8 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. unyeli527

unyeli527
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    [​IMG] selamünaleyküm arkadaşlar dün gece saat 01:30 sıralarında ban yedim ve kanıt hala yok banlanınca en azından 1 saat yada 2 saat içinde kanıt atmaları gerekiyor
    ban yeme sebebim blocking ve ben öyle bişey yapmadığım halde oyun içinde ban yedim ama admin hayla kanıt atmadı burdaki arkadaşlar bildiğiniz admin varsa bana yardım edermisiniz? ban haklıysa kanıt atsınlar ama kesin haksızım ve ne cevap var neden kanıt

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Normalde senin bu işlemleri biliyor olman gerek ama ben yinede yazayım.Ban'a itiraz etmediysen buradan nasıl itiraz edileceğine bakıp kanıtı istemelisin.Eğer ban itirazı etmez ve banın açıldığında feedback atarsan, feedback sonucunda seni banlayan admin kanıtı tekrar arayıp bulamazsa sana cevap olarak; neden ban yediğini bildiğini ve kaldırma, geçersiz kılma gibi bir işlemin olmayacağını söyleyecektir.Kanıtın 1-2 saat içinde yüklenmesi gibi bir zorunluluk yok ancak ban bitmeden yüklenir.Eğer ban bitmeden itiraz edip kanıtı istediysen; hatalı ban, yada kanıtı bulunamayan ban geçersiz kılınır.Yani illaki kanıt yüklenir yüklenmezsede ban kaldırılır.Sadece ban itirazı edip, biraz sabretmek lazım, zaman banın haklı yada haksız olduğunu gösterecektir.

3. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    itiraz ettim feedbackte attım bekliyorum zaten

4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sendemi brütüs :D
    Bekle bakalım elbet kanıt gelecektir. Gelince kanıt at buraya haksız mısın bakalım:)

EmreG ve Ghost bunu beğendi.
  5. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    abi en son ban yediğimde kanıt atılmıştı banlanınca arkasından atıldı bu banlandığımda kanıt atmadılar ama bekleyecez

38 KAYSERİLİ 38 ve Ghost bunu beğendi.
  6. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    kanıtsız ban oldu kanıtlı ban https://www.youtube.com/watch?v=cDkhSKwaufc 1 ay banlıyız geçmiş olsunuzu alırız orada hatalı olabilirim ama u dönüşü yapacaktım arkamdan gelen vardı onu vekliyordum geçsin diye adminde tepemdeymiş ban kalkış 7 ocak 22:22

38 KAYSERİLİ 38 ve Extreme bunu beğendi.
  7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun da amacın ne ki zaten dönüş yapmış gelmişsin:) daha niye geri dönüyorsun, neyi unuttun da geri döndün.Arkandan gelen adam gelene kadar dönerdin aslında. Neyse bir ay Omsi takıl ;)

8. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ya abi aslında harita keşfi yapıyorum haritanın siyah yerini sarı yapmaya çalışıyorum hedeflediğim yer karşı şeritteydi durduğum yerde geri dönecektim nprmalde ilerde döndürüyordu çok uzak diye gitmedim o boş yerden dönecektim

Omsi2 candır

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Harita tamamlama işini ufak yerleri, singıl halledecen muradım biliyorsun bu işleri yeni değilsin ki, adminler in nerden nasıl geleceği belli olmuyor böyle.

Son düzenleme: 10 Aralık 2019
  10. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Valla öyle oldu daha olmayacak ban açılsın direk istanbula sürecem tırı bu hafta dlc yi alacam bakalım

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.