1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kanıt Olmadan Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mydoor10 tarafından 22 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TruckermanTV

TruckermanTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ben dün Duisburg-Calais yapıyordum, sebepsiz ban yedim. Oyun içindeyken değil de oyun dışındayken yedim, bu sabah gireyim dedim baktım ban yemişim 4 günlük https://prnt.sc/p9ddte Büyük ihtimal dün Calaise giderken bi adamın tırının tekerlekleri bariyerin içine girmiş çıkmaya çalışıyordu, o adamın gitmesini bekledim admin kick attı, sonra 2 adam çıktı onların kabinleri havada dorseleri yolu kapatıyor her neyse onları da bekledim, sonra bi adam daha çıktı konteynır taşıma dorsesiyle yolda sıkışmış ben de artık 3. yol tıkama olunca sabredemedim, benim olduğum şeridin yanında bariyer vardı, karşı taraftan tır gelmiyorken öbür şeridin yanındaki çimlerden adamı geçtim. Şeritte de kapalı çizgi vardı sollanmaz anlamına geliyor biliyorum ama zaten orda 2 yol tıkanmasını 1 saat bekledim 3. de gelince sabrım taştı. Game Moderator banlamış beni ama kanıt koymamış.

Leno'X bunu beğendi.
  2. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    İtiraz et banıma kanıt ekler misiniz diye admin mesajını görünce kanıt ekleyecektir

3. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban appealda kanıt istediğimi belirttim zaten. Kanıtı yollayınca ben de neden bunu yaptığımı İngilizce olarak yazacağım.

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sabredip beklemeden, çimlerin oradan sollamadan dolayı ban atmış. Hatalı sollama ve çarpma demiş.

5. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
  6. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bende öyle ban yedim hatta 5 gün atmışlar dalga geçerek 14 Ekim'e uzatmışlar bide yetkili yabancı yani kanıtı sonradan yayınlandı yazıklar olsun

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Eylül 2019
  7. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Daha rahat anlayabilmen için parça parça gidelim.
    Ben baktığım ban itirazlarımda her zaman şunu vurguladım; eğer bir kullanıcı size veya bir başka kullanıcıya karşı kural ihlalinde bulunuyorsa; geçerli kanıtınız ile birlikte websitesi üzerinden rapolayabilirsiniz. Ancak; yapılan kural ihlaline karşılık olarak sizin de başka bir kural ihlali ile karşılık vermeniz yasaktır. Kısacası yolu bloklayan, etrafa küfürler savuran veya herkese çarparak ilerleyen birisi varsa; sağından, solundan veya karşı şeritteki çimenlerden gideyim, ben de ona küfür edeyim veya çarprığı için ben de ona çarpayım demek yerine, kullanıcıyı kanıt ile birlikte raporlayın. Zaten Duisburg-Calais yolundaki büyük çoğunluk yük taşımak için değil, ya kullanıcı banlatmak ya da yol kalabalık olduğu için giriyor. Yani bir aceleniz de yok, beklemek size bir şey kaybettirmez. Aksine banlanmaktan kurtulursunuz. Önünüzdeki yol ilerlemiyor diye durduğunuz için kimse sizi raporlamaz, raporlasa bile banlanmazsınız.

TruckersMP kurallarında, yolda düz çizgi olduğu için sollanmaz diye bir kural yok. Hiçbir admin; başka bir kullanıcıya zarar vermediyseniz, yolda düz çizgi varken solladınız diye sizi banlamaz, banlayamaz. En azından ben adminken durum böyleydi.

Banın geçerli olup olmadığına bakacak olursak; kanıt videosuyla birlikte banın geçerli olduğunu söyleyebilirim. Bu tarz dengesiz sürüşler, hem oyunun mantığına hem de TruckersMP kurallarına aykırı. Gerçek hayatta trafikte yapamayacağınız sürüşleri, burada da gerçekleştirmemelisiniz. Sonuçta bU biR siMuLaSyOn oYUnU MoRuqqq :P

RundownTiger53, Razor3214 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  8. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben de kullanıcı banlatmak istiyorum. Ancak sistemim çok iyi olmadığı için record alamıyorum. Banlatamıyorum yani. Report edince de siliniyor. Yani beni yolda mahvediyorlar anamı ağlatıyorlar ama hiçbir kanıtım olmadığı için ban yemeden gidiyorlar. Bu durumdan artık nefret ediyorum. Beni banlatıyor insanlar ancak ben banlatamıyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.