1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Kaliteli ve Bütçeme Uygun Direksiyon Tavsiyesi

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve UNEXPECTED tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

1. UNEXPECTED

UNEXPECTED
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    4
    1
    15
    Küçükken alınan SNOPY V5H direksiyonumun değerini daha yeni anladım. Uzun zaman dolapta duran direksiyonu kullan maya başladıktan 1 veya 2 ay sonra bozuldu .

Bütçem 500 tl kadar fakat 2. el bir direksiyonda almak istemiyorum. SNOPY alabilirim fakat çok çabuk bozulmasından ve paramın boşa gitmesinden korkuyorum. Ankarada bulunan bütün teknaoloji mağzalarının fiyatlarıda uçmuş durumda. Acaba Ankarada direksiyon satan yer varmıdır . Bütçeme ve isteklerime göre tavsiye verirsiniz çok makbule geçer .Şimdiden teşekkürler
    Ayrıca Assetto Corsa tabikide ETS2 ve daha birçok oyunu oynuyorum direksiyonla tekrardan teşekkürker.

2. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania
    90 derece dönebilen bir direksiyon tercih edip oyundan alacağınız zevki neden kısıyorsunuz ki ? Açıkcası ben sizin yerinizde olsam, o paraya Snopy marka bir direksiyonu almayı tercih etmezdim. Size tavsiyem, 2.El, Ankara 'nın içinden, elden alacağınız şekilde temiz bir Logitech DFGT tercih etmeniz olacaktır. En azından 900 derece dönebiliyor ve force feedback desteği mevcut. Euro Truck Simulator 2 'yi, Assetto Corsa 'yı ve daha birçok direksiyon desteği olan oyunu çok rahatça oynayabiliyorsunuz ve çok zevkli oluyor. Tabi karar sizin, bu bir tavsiye :)

BASHKOOV ve UBerk bunu beğendi.
  3. UNEXPECTED

UNEXPECTED
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    4
    1
    15
    Ayrıca sonradan ekleme yapıyorum
    Ailem 2. el direksiyonu pek istemiyor ve yaşım dolayısyla birşeyde diyemiyorum teşekkürler

ealpunal bunu beğendi.
  4. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Sabırlı ol yaşın ilerlediğinde rahat konuşursun:^

5. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Bence Snopy V5H veya ikinci el DFGT alın.

UNEXPECTED bunu beğendi.
  6. UNEXPECTED

UNEXPECTED
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    4
    1
    15
    işte sorun orada DFGT alamam çünkü ikinci el almak istemiyorum ve eskiden V5h kullanıyordum ve direkksiyonun çipi yandı. Ama bir şey sormak isterim ki sizin V5H ne kadar zamandır var çünkü ona göre bakıcam. Benim eski V5H dolabımda yaklaşık bir 5 sene kadar durdu ve sonra heves edip kullandığımda ise tam olarak 2 ay dayandı.