1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Kaliteli Şimşek Etkili Xenon Far Önerisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve harun412 tarafından 16 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

1. harun412

harun412
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

21
    67
    22
    95
    Renault
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar selamlar aracima simsek etkili xenon far taktırmak istiyorum çok yere gidip sordum her sorduğum yerde bana en iyi markanın farklı olduğunu söyledi sizce en sağlam xenon far markası hangisi ya da hangisini önerirsiniz aklımdaki markaları aşağıya listeliyorum:
    -Niken
    -Photon
    -Philips

2. balci158

balci158
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    100
    69
    75
    TruckersMP Profili
    Şöyle yerimi alayım ben de çok merak ettim

3. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    2000 europada yaklaşık 3 yıldır philips led farı kullanıyoruz. Diğer markalarla kıyaslamadım ama kendim çok beğeniyorum. B sınıfı, fabrikadan full led farla çıkan otomobillere yakın aydınlatıyor clio gibi örneğin. Tavsiye ederim kısacası.

Geçen sene 308 varken sisleri lede çevirme düşüncem vardı. Gruptaki çoğu kişi photon alıyordu orijinal full led farlara renk olarak yakın olduğu ve beğenildiği için.

DaNgEr900 ve harun412 bunu beğendi.
  4. harun412

harun412

21
    67
    22
    95
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bilgiler için teşekkürler bende photon ya da Philips arasında kalmıştım nikeni sadece satıcılar çok önerdiği için yazdım muhtemelen photon alirim...:)

HandCuff bunu beğendi.
  5. Driven06

Driven06
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kendi aracımda Halojen kullanıyorum fakat yakın bir BMW sahibi dostumdan aldığım bilgiye göre çok uzun süredir Philips kullanıyormuş, aydınlatma ve uzun ömür olarak Philips'ten çok memnun. Ben olsam bende ürettiği malzemelerin kalitesinden dolayı Philips alırdım ama net bir bilgi sahibi olmadığım için kesinlikle yanlış yöndendirmek istemem.

Bruce Lee ve HandCuff bunu beğendi.
  6. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Philips i öven çok duydum ama offroad aracımızda ve binek aracımızda niken kullanıyoruz gayet memnunuz çamurda suda bi problem yaratmadı henüz tavsiye ederim

EmreG bunu beğendi.
  7. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Uzunları yakınca sönme yapıyor mu ?

8. emre kaya

emre kaya