1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kaçan adamın pinfosu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve MehmetArsLanTR tarafından 18 Mart 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Meharslnv

Meharslnv
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beyler belki bu banlatacağım 100. arkadaş normalde böyle insanlarla uğraşmam ama ders vermek için banlattırıcam resimleri delilleri var ama pinfosunu yanlış almışım bu arkadaşın pinfosunu nasıl bulabilirim trukersmpden baktım bulamadım yardımcı olabiliecek varmı 47 id'li oyuncuyu?

2. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belgelerim\ETS2MP\logs buradan o güne ait "log_spawning" yazanlara bak bulursun. Mesela adamın ID'si 47 imiş onu bul pinfosu yanında yazar.

Örn:

3. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    O Değilde 551 gibi kişilerde uyuz oluyorum ortalığı kizistriyorlar bence onlarda bu ceza sistemi olmali

Razor3214 bunu beğendi.
  4. Death Magnetic

Death Magnetic

23
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
  5. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Diğer kullanıcıları kışkırtıp, kural hatası yapmaya zorlayacak davranışlarda bulunup, üzerine kışkırttığı kullanıcıyı raporlayanlara karşı bir ceza sistemi var. Aslında farklı bir ceza sistemi değil. Gelen raporu incelediğimizde böyle bir durumla karşılaşırsak; her iki tarafa da ban cezası uyguluyoruz.

Son düzenleme: 18 Mart 2019
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.