1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel KacaKTV'nin Adminlik Görevine Son Verilsin (change.org)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KacaKTV tarafından 25 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.541
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    bütün yazılanları okudum bu kaçak denen avrupalı olmuş arkadaşa iki çift lafım olcek - arkadaş sen türkmüsün değilmisin neyse bi onu de hele önce - hee diyorsanki ben türküm ozaman en çok türk oyuncularla ilgilenecen agaaaaaaa - laf çarpıtma burda adamın canını sıkma - laubali laubali yayık ayranı gibi yaydıra yaydıra geniş geniş konuşuyorsun deminden beridir hepsini okudum - zaten gevurlarla ilgilenen birçok admin var - mpde türk admin olmasının amacı nedir bir düşün bakalım yoksa türk admine ne ihtiyaç vardı - seni türk oyuncularla o oyuncuların sorunlarıyla ilgilen diye getirmişler göreve - sen genel admin falan değilsin sen bizim adminimissin - bak ben sana daha ağır konuşacam ama neyse - kendine gel kendine özbenliğini unutma emperyalistliğin alameti yok - delikanlı ol ben bu işi yapamıyorum de canımı ye yeterki kıvırtma - kusura bakma ağır oldu ama beni bilen bilir direk konuşurum

Son düzenleme: 25 Haziran 2015
    AYAZ61, Death34, Cosworth ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    @Bodyguardxp38
    Bütün mesajda kalın (bold) kullanmak yasaktır. Lütfen düzeltiniz.

Edit: Kullanıcı tarafından düzeltildi.

3. KacaKTV

KacaKTV
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    La birak nereye aciyo kim bilir kac tane ban kaydi vardir gelmis burda laf anlatiyo bana

4. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Muhattap olduğunuz kişi forum yöneticisi üslubunuza dikkat edin..

Baranonen34 bunu beğendi.
  5. Quadro

Quadro
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Zorla yardımcı ol diyemem. Admin olmak vesaire gibi bir çabamda olmadı bu zamana kadar. Steam hesabım forumla bağlı. Yardımcı olmak, konuşmak istersen her daim ilgilenirim. Eklemek istersen ekleyebilirsin. Profilini de gizlemişsin zaten

6. KacaKTV

KacaKTV
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Emredersin baska bi isteğin var mi turkleri banlamayalim bide mesela nasil olur

jubata16 bunu beğendi.
  7. KacaKTV

KacaKTV
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oke

8. Dede Bur@k

Dede Bur@k
    Plaka

139
    238
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bence bu sozden sonra zaten senin adminliginde benim gozumde bitmistir.

9. KacaKTV

KacaKTV
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tamam sagol yorumlarin icin

10. BodyguardXP

BodyguardXP
    Plaka

3.541
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    işini yaptında türkleri banlaması kaldı diymi hadi ordan - bırak bu işleri bırak - istifa et sana saygı duyalım - böyle kıvrdıkça kıvırıyorsun geri viteslerinde cabası - arkadaş bak delikanlı gibi kıvırmadan şunu diyebilirsin - olmuyor kardeşim yapamıyorum yapabilirim sandım ama yapamıyorum çeşitli sebepleri oluyor vs... diye desen dahada kimse sana tek laf etmez - ama sen böyle harbi konuşmaktansa çeşitli derelerden su getiriyorsun - yanlışmıyım agaaa doğru konuştuğumu sende biliyorsun - bak adamlar neler diyorlar sana - neden diyorlar acaba var birşeylerki diyorlar - sende bütün bunlara cevap olarak yok derslerim vardı yok sınavlarım vardı yok counter strıke oynuyordum diyorsun resmen dalga geçiyorsun kendi insanınla ayıptır yaa yakışıyormu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.