1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel KacaKTV Perma Ban Yedi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TruckermanTV tarafından 13 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. RuLinG21

RuLinG21
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

212
    68
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Doğru diyor kardeşim D-C arkasina 10 kisiyi takiyordu Üzülmedimde Eğer video cekekecekseydi D-C yolunda 2 dklik TMPde adini dgistirip videosunu ceker işine bakar Hic kimse kusura bakmasin Ben Prim Kasmak icin yapiyordu diyor Düsüncem boyle

Skayt93 bunu beğendi.
  2. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herkesin kendi zevki adam peşindekiler yüzünden rotasını mı değiştirsin ? prim kasan adam peşinde orduyla mı gezer benim düşüncem böyle

3. gazomaniac

gazomaniac
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun , sıkılmıştır belki.

Emir78 bunu beğendi.
  4. esmerbey

esmerbey

136
    38
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    e şimdi bu adam gene hesap acacakvideo çekmeye başlayacak bunu izleyen adminler bu sefer ikci hesaptan gene permayı çakacak zaten adminlerin çoğu tanıyor banlanırmı banlanmazmı ? kirli don gibi dakka başı admin değiştirlerse olacaklar her zaman belli zaten arkadaş sürekli don değişir gibi adminler değişip duruyo sıkıntının geneli bundan doğuyor zaten sabit belirlli adminler yok adam kafasına taktığını bıkmadan takip ediyor en ufak hatasında banı çakıyor bir ara kozzikmi nedir biri vardı benide banlamıştı videolarını izledim adam bir defasında bir oyuncuyu 1 saate yakın takip etti banladı oyuna boot sistemi gelmediği sürece herkes ban yemeye devam edecek nasıl 10 dakikada kick veya farda kickleniyosun oyundan atma ve banlamayada buna benzer çzümler bulmalılar yoksa bu devran böylece sürüp gider

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Kasım 2019
  5. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok haklısın adminlerin oyunculara takma gibi bir durum söz konusu sanırsın okuldaki hoca gibiler aynı

esmerbey bunu beğendi.
  6. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Yanılmıyorsam bir önceki banında ( Calais garajında olmuştu sanırım ). Önündeki adam kaçak Tv'yi sıkıştırınca . Buda sıkıştırdı, kahkaha atıyordu çıkamazsın , çıkartmıyorum gibisinden falan gerçi o sıra trafik baya sıkışıktı sonra insaflı davranıp yol vermişti yanlış hatırlamıyorsam . Sonra ban yiyince ben neden ban yedim diyordu ( önündeki adamın yaptığı zaten bir hata olmasına rağmen kaçak'ın bunu yapması zaten yanlıştı. Sıkıştırdı mı tamam yol ver gitsin zaten sen canlı yayındasın al kaydı yolla gerçi uzun zamandır oynamadığım ve ban yollamadığım için şuan ki adminler nasıldır bilemem). Muhtemelen yine buna benzer olay olduğunu düşünüyorum ( yanlışım varsa kusura bakmayın ). Videoyu paylaşabilse keşke.

38 KAYSERİLİ 38 ve Emir78 bunu beğendi.
  7. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    kacak tv video cekip atsın nasıl ban yediğini ben canlı yayınlarını izlemiyorum. kimse kusura bakmasın o video atsın bekliyoruz bana katılanlar yorum yapsın kaç günden berli başka video atıyor

8. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    O yediği banı hatırlıyorum 3 günlük yemişti 12 Ağustos'tan 15 Ağustos'a kadar. O perma yemeden önce yediği en son bandı. Hatta KacaKTV bu olayın üzerine bu forumda şiir bile yazmıştı :D

9. schilbS

schilbS
    Plaka

24
    175
    83
    120
    Volvo
    ne yani illa faydası mı olucak bana anlamadım? habere sevindim bu kadar

10. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Canlı yayınlarından bahsediyorsan zaten genelde eu3 te oynuyordu e video esnasındada adam keyfinden sürekli isim değiştiremez ki zaten tmp buna engel koyuyor diye hatırlıyorum.