1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel KacaKTV ile Soru-Cevap Bölümü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KacaKTV tarafından 7 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. Aura

Aura
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    76
    32
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hocam sadece birşey sorucam yanlış anlamanı asla ve kesinlikle istemiyorum. Videolarını izliyorum çok güzel ve çok eğlenceli videolar oluyor. Hatalı olan kişileri Kickliyorsun, Banlıyorsun vs. (Bu tamamen senin insafiyetine kalmış birşey tabi.)

Asıl soruma gelelim ; Videolarında bazen birşey dikkatimi çekiyor. Sanki bazen böyle insanları beklemiyorsun gibime geliyor. Direk 1 gün yapıştırı veriyorsun banı. Hani dönmeye kalkıyor kişi fakat biraz geciktimi direkt olarak banlıyorsun. Bence 1-2 saniye beklemelisin gibime geliyor tabi olay sizlerde bitiyor. Sadece merak ediyorum. Videolarında belirtiyorsun zaten Ping varsa D-C tarafında olmıcaksınız. Yoksa direkt olarak hani gereğini yaptığını dile getiriyorsun. Ayrıca çok insafiyetli davranıyorsun ama ne bileyim 1-2 saniye beklesen sanki kişi geçtiği atağı tamamlıcak gibi ama direkt olaran 1 gün banlıyorsun :D :)

Yanlışım varsa affola. :)

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    @KacaKTV ingilizceyi çözüp nasıl öğrendin ve adminlikteki ilk günün nasıl geçti?

3. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet

Oyunlarda, ilk günüm kafama göre takılarak geçti :)

Estafurullah, elimden geldiğince bekliyorum ama o kalabalık yolda 1-2 saniye bile çok önemli. Admin olduğum için artık az çok biliyorum kimin ne yapacağını

4. Ploutos

Ploutos
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    87
    11
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abi ben oyunda trollere karşı video almak isitoyuımr sistemim iyi kayıtsız 30 40 fps alıyorum ama kayıtı açtığımda 10 a kadar düşüyo çözümü var mı ne ile kaydetmemi önerirsin ?

5. Meteoffical

Meteoffical
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    213
    145
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hangi ekran kartını kullanıyorsun? AMD kullanıyorsan Radeon ReLive indirebilirsin.
    http://www.amd.com/en-us/innovations/software-technologies/radeon-software

Nvidia kullanıyorsan Shadowplay.
    http://www.nvidia.com.tr/object/geforce-experience-shadowplay-tr.html

Plays.tv'de kullanabilirsin, fps düşürmüyor hem içerisinde kesme biçme olduğu için rahat program.
    http://plays.tv/download

Düzenleme: Hangi programı kullanıyorsan ayarlarına bak 30 fps çek videoları. 480p'ye al

6. Ploutos

Ploutos
    Plaka

33
    87
    11
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilgi

Ekran kartım nvidia ama laptop olduğu için shadow play işe yaramıyor playstv yi denicem

Meteoffical bunu beğendi.
  7. krezuz41

krezuz41

28
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    sınırsız ban alan kişilere af çıkıcakmı yada bi değişiklik mesala sınırsız ban yiyen biri 1yılı boyunca banlı geçirdikten sonra 3 ban hakkı daha verilmesi gibi son kez?

8. Meteoffical

Meteoffical
    Plaka

27
    213
    145
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Forum raporlarında bir kişinin raporuna bakarken, birden fazla rapor geldiyse hepsi gözüküyor mu? Bazı ban sebeplerine baktığımda 3-4 tane link olduğunu görüyorum da, merak ettim.

9. Aydemir2649

Aydemir2649

29
    5
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Selamun aleyküm kaçak abi bi sorum olucak bana ban atıldı 1 ay fakat videoda haksızlık var ben yolumda gidiyorum ama skota önüme geciyo ve ban yiyorum benim hatam nedir ? bi bakabilirmisin
    https://www.youtube.com/watch?v=JZBCIKUW_3I&feature=youtu.be

bide kaca abi birşey sorucam mesala 1 yıl içerisinde 3 ban yedik 2. yıla gectik aynı ban devam ediyormu yoksa yıllık sıfırlanıyormu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Haziran 2017
  10. Meteoffical

Meteoffical
    Plaka

27
    213
    145
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Link paylaşın.