1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kacak Sebepsiz Banladı

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve LastStarDust tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BulleTradek

BulleTradek
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haksısız ila diğer tarafı tutuyorsunuz

2. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    video atin beyler boş yere diosunuz da kanıt var mi ya da kacak tv nin elinde video varsa isteyin izleyin .

3. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Alt tarafı konvoy video nasıl çekelim ama ts den herkez biliyo

4. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    bizde bir arkadaş vardı kayıda alıyorum diyen ama ismini hatırlayamadım.eğer kaçakta kanıt olarak videoyu sunarsa bende cidden ban yiyecek hatayı yapmışsam ve haketmişsem eyvallah ama boşuna banlandıysam diyecek birşey bulamıyorum.ayın 15 ine kadar singledayım ben

5. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    _AyberkTR_ bunu beğendi.
  6. nasty9393

nasty9393

21
    6
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    @kacol.seymur adam bu oyunda sollama yapamaz mı belki önündeki adam motor arızası alıyor sen gercek hayatta hic mi sollama yapmıyorsun bana bunun cevabını ver ilk

7. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim itirazim var.ben konvoy lideri olarak herkese bana yol vermesini rica ettim o yüzden ters seritten gelip konvoyun önüne gececektim.Sagolsun arkadaslar anlayisli oldugu icin yol verdiler bende sol seritten geldim.benim savunmam bu.bu konu.hakkinda da baska birsey soylemiyorum.gerisi vicdaniniza kalmis.

8. BurakAcar41

BurakAcar41

27
    40
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dostum konvoyda eğer izinli şekilde öne geçeceksen böyle olmaz,önündeki adamlar durma seviyesine gelene kadar yavaşlar ya da tamamen dururlar ve sen öyle geçersin.Ban haklı belki süresi fazla olabilir ama,ondada kuralları tam bilmediğim için bir şey söyleyemiyorum.

9. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    @KacaK
    Ben şahsen ban geçmişine bakılmaksızın hatta eğer özellikle ilk banı olacaksa ağır şekilde cezalandırılması taraftarıyım, ilk defa birisini sıkıştırdığında, ters yöne girdiğinde, trollediğinde en az 15 gün yasaklanacak ki tekrar yapamasın, öyle "nasıl olsa 2 gün" deyip de tekrar milleti rahatsız edemesin.

Ancak aynı şekilde ilk banı olan şu adam bu yaptığı hareket nedeniyle sadece 2 saat 15 dakika ban yiyip de yine ilk banı olacak olan @Alicem_00 'in 15 gün yemesi adminlerin insiyatiflerindeki dev adaletsizliği gösteriyor.
    Hele ki şu adam EP yolunda ters yönden gelip kafadan çarptı ve 5 gün ban yedi an itibariyle yasağı kalktı.

Bana göre zaten olan olmuş ceza verilecek ve üstelik aynı dili konuşuyorsunuz; iş eğer insiyatif kullanmadaysa bu iyi niyet taşımalı.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  10. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamam abi oyle olsun.neyse cezamiz cekeriz.daha da itiraz etmiyorum konuyu burda kapatiyorum.cunku itirazin bir anlami yok.bir sey degismiyor belki bu konuyu cok usteleyip admini sinirlendirmistir de olabilirim.ben artik susuyorum.15 temmuzda multiplayerda yeniden gorusmek uzere arkadaslar.bu arada konvoydaki arkadaslardan da cok ozur dilerim affedersiniz ne benden konvoy lideri ne de konvoy hazirlayan olur.herkese iyi sabahlar diliyorum.surci lisan ettiysem affola.bunun disinda oyunda ne gozumden kacan belkide yapmis oldugum varsa da ozur dilerim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.