1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kabul edilmeyen suç

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve AYARCI01 tarafından 4 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. LuisTurk

LuisTurk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

269
    301
    165
    Renault
    Kimseye Zararı Yok izlenilen Videoda

2. AYARCI01

AYARCI01
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    18
    4
    30
    Scania
    Anladığım kadarı ile ters yönde gitmek suç değil ama birine çarparsan suç. Bir de yetkili bir kişiden bu konuda onay gelirse tam olarak konu anlaşılacak.

3. alti9otuz5

alti9otuz5
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

30
    169
    193
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu tarz hareket yapan Min. 3 kişiyi reportlayıp , ceza aldıklarını biliyorum. Hiçbiri de reddedilmedi.

Olayın doğrusu da budur zaten.

4. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamam ters yola girmiş ancak size zararı olmamışki.. Bu kadar da rapor meraklısı olmanızı anlamıyorum? Onu savunmuyorum yaptığı tabiki yanlış ancak bunun için de video upload ettiğiniz, konu açtığınız süreye yazık. Ne gerek varki? Benim fikrim bu şekilde, kimseye karşı bir şeyim yok sadece paylaşmak istedim.

UBerk bunu beğendi.
  5. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence de ufak bir durum. Burada video alınan bölümde olayın seninle ilgisi yok. En öndeki arkadaşın önüne kırıp araya girmeye çalışsaydı durum seni ilgilendirirdi çünkü trafiğe engel olacaktı. Ama burada önce sol taraftaki çimlere giriyor ve karşı şeritten gelen şahısa çarpmasa bile yolu kapatıyorsa onlar rapor atabilirdi. Sonra ise videonun son saniyesinde öndeki aracın önüne geçmeye çalıştığı sırada video bitiyor. Devamını da eklemiş olsaydın raporun kabul edilirdi.

6. AYARCI01

AYARCI01
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    18
    4
    30
    Scania
    Seni anlıyorum bende bir zamanlar böyleydim. Bana zararı olsa bile raporlamıyordum kimseyi. Aklıma şu geliyordu belki öğrencidir belki oyunu zar zor almıştır benim raporumlar perm ban yer felan diyip vazgeçiyordum. Sonra baktım en ufak hatada sürekli beni raporluyorlar. Bu yüzden ban yedim. O yüzden bende kimsenin en ufak hatasına bakmaksızın raporluyorum.

onurornek1225 ve FrankTR bunu beğendi.
  7. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Anladım, saygı duyarım :)