1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kabul edilmeyen banların tekrardan yollanması

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Doctor Pikachu tarafından 15 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba, kırmızı ışıkta geçmenin truckersmp'de kuralları mevcut. Fakat admin raporu kabul etmedi . Ben bu raporu tekrar yeni rapor açıp yollayabilir miyim ?

Son düzenleme: 15 Temmuz 2020
  2. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çok kişiye ceza yazdırdım da kırmızı ışıkta geçene bisi etmedim .sen yolladın Red mi ettiler ilginç

3. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    :)

dostum her kırmızı ışıkta geçen banlanmış olsaydı şuanda oyunda aktif 2k adam bulamazlardı bu nedenle fazla dikkate alınmıyor belki 2.raporundada red verecekler yetersiz kanıt diyipte

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Temmuz 2020
  4. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu tarzda hani kalabalık yerlerde. Mesela kimse yokken bende geçiyom o sıkıntı değil de bana yeşil yanıyorken karşıdan adam geçiyor çarpacakken durmak mesela.

hoca33 2 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  5. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    çarpmadıysa admin insiatif göstermiştir azda olsa dokunsaydın keşke o zaman kesinlikle ban olurdu adminlerimiz yerine göre intiatifte gösterebiliyomuş :) çokta insafsız değillermiş

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. suleyman53tmp

suleyman53tmp

30
    10
    7
    55
    Bu konu hakkında TruckersMP Kurallarına bakabilirsiniz;

**§1.4 Oyuncu Raporu Oluşturmak - Reporting users**

> Eğer raporunuz reddedildiyse aynı raporu tekrar göndermeniz yasaklanmıştır. Bu durumla ilgili şikayetlerinizi Feedback sistemiyle üst yönetime ulaştırmalısınız.

7. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. Tekrardan bakıcam. Hayırlı geceler.

8. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    O zaman kırmızı ışıkta geçtim diye beni banlayan admine selamlarımı yolluyorum...

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Etrafta kimse yokken kaç kere geçtim kırmızı ışıkta, sayısı yok. Ancak ben yaklaşırken bekleyen varsa (bana birazdan kırmızı yanacağı belliyse) veya yaklaşıp geçme hakkı varsa (ona yeşil yanıyorsa), kırmızı ışıkta beklerim. Bu zamana kadar ceza da yemedim. Kırmızı ışıkta geçti diye kimseyi de raporlamadım, uğraşamam. Bana göre gerek de yok, tabi eğer bana çarpıp kargoma zarar vermemişse (çarptığı halde kargoya zarar gelmediyse uğraşmıyorum rapor oluşturmakla).

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  10. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aslında doğru sizlerinde yazmasıyla karar verdim yani pek uğraşılacak bir rapor ve konu olmadığına. Evet belki kırmızı ışık meselesi biraz saçma olmuştur doğrudur ama belki başka bir şekilde olabilir ( engelleme felan ). Tavsiye ve düşünceleriniz için teşekkür ederim.

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.