1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Kablosuz Oyuncu Mouse Önerisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve UBerk tarafından 15 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Merhaba. Kablosuz oyuncu mouse önerebilecek var mı? Rampage HAWKER dışında. Max. 500TL olabilir.

opel57 bunu beğendi.
  2. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyuncu mouse alacaksan kablosuz almanı pek önermem. Zamanında G240 kullandım kötünü iyisidir. Şuan G300s kullanıyorum ve gayet memnunum.

YusufE bunu beğendi.
  3. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Kablosuz için öneriniz var mı peki? Kabloludan pek memnun kalmadım açıkçası

4. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben de eskiden ille de kablosuz olsun diye tuttururdum ama kablosuzun pc başında oyun oynarken pek avantajı yok. Ben de @RaichuTR gibi g300s kullanıyorum ve gayet memnunum. Fiyatı ben aldığımda 100₺ civarındaydı şu an dolar sağolsun ne durumdadır bilmiyorum

İlle de kablosuz dersen de piyasada fazla kaliteli kablosuz gaming mouse yok. Olanlar da pahalı. Mesela razer mamba. 700 civarı fiyatları

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Eylül 2018
  5. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
  6. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  7. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Logitech M705 kullanıyorum oyun için değil de iş için tasarlanmış fakat çok güzel bir fare gerçekten memnunum. Farede 8 tuş var (6sı programlanabilir), tekerlek kilidi gibi özelliklere sahip. Pili ise çok iyi gidiyor fareyi alalı 1 yıldan fazla oldu, günde 12 saat çalışıyor en az fakat halen kutusundan çıkan orijinal pilleriyle çalışıyor (2 adet duracell, fakat 1 tane de takarsan çalışıyor ben 2 tane taktım).

70 TL'ye Şans kutusundan almıştım, aldığımda mağaza fiyatı 150 TL idi, şu an zamlanmış olabilir ama halen bütçenin içerisinde olacağından eminim :).

UBerk bunu beğendi.
  8. KutayAnkara

KutayAnkara
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

135
    75
    85
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    kablosuz alma kardeşim, al güzel bi kablolu, oyun dışı da 30 40 liralık kablosuz mausunla takıl, benim önerim budur.

9. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Söylediğim gibi; G240 veya G300s alabilirsin. G300s biraz küçüktür ama 1-2 güne kadar elin alışacaktır.

10. Kalpar

Kalpar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili