1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kabin Plakasında Admin Yazdığından Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Muzzy tarafından 8 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Muzzy

Muzzy
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    22
    2
    15
    öncelikle selamın aleyküm,
    şimdi ben tüm dlc leri satın alıp promods girdim ve 10 dakika içinde ban yedim benim nedeni ise single player modundaki tırımda cam da admin yazısı yazıyordu o heyecanla unutmuşuz ban atan mod bana cam daki admin yazısını kaldır ekran görüntüsünü at ve banını kaldıracagım yazdı ve ben bunları yaptım sonra ban atan admin bana bir video linki attı ancak o video kullanılamıyor yazıyor birşey anlamadım ne yapmam lazım şimdi zaten cevap vermiyor hemen truckersmp nin oyun içi admin dışı bu olaya bakan yetkilileri varmı acaba ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme: 8 Ağustos 2020
  2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aleyküm selam, banı ne zaman yedin? Eğer ki dün bugün yediysen videonun atılmaması normal. Onu yazar mısın?

Birde geri ekran fotoğrafını ne zaman gönderdin?

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. Muzzy

Muzzy
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    22
    2
    15
    2 ay oluyor sanırım ban yediğim ilk ban yediğimde ben dediklerini yapıp herşeyi göndermiştim bana geri o video yu attı bakayım dedim video yok ekran fotoğrafınıda o isteyince hemen atmıştım video kullanılamıyor yazıyor.

4. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Kurallara göre kanıt videosunun asgari 1 ay mevcut olması gerekir.Banının üzerinden 2 ay geçtiyse videonun kullanılmaması olasılıklardandır.Eğer ban videosu ban yediğin tarihden itibaren 1 ay içinde olmadıysa o zaman feedback atıp durumunu izah edebilirsin.

hoca33 2, Razor3214 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.