1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kabin Bulanık Gözükme Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve EmirTprk tarafından 19 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EmirTprk

EmirTprk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    1.28 sürümünden itibaren tırın kabini galeride normalde olduğu gibi, fakat galeri haricinden %50 ölçeklemeyle oynuyormuşum gibi oldu(normalde %200 ölçeklemeyle oynuyorum).
    Galeride:
    Dışarda:
    1.28'den önce galeride olduğu gibiydi ve tüm tırlarda böyle oluyor.Şimdiden teşekkürler

2. C1ROX

C1ROX
    Plaka

23
    4
    65
    Renault
    TruckersMP Profili
    Ayarlarda Işık Görünürlük Mesafesi Var Onu Ortaya Al Onun Üstündede İkincil Işıklandırmayı Aktif Etmeyi Dene

3. EmirTprk

EmirTprk

3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Bazı tırlarda farkedilir fark oldu(ışık görünürlük mesafesini en düşüğe aldım) ama diğer tırlarda(Mercedes, Daf, Man) hala bulanık.

Son düzenleme: 19 Kasım 2017
  4. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ölçeklemeyi en düşüğe al kaydet biraz oyna yine yükseğe al düzelir belki yada ekran kartına güncelleme gelmiş gelmiş olabilir.

EmirTprk bunu beğendi.
  5. EmirTprk

EmirTprk

3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Ölçeklemeyi %25'e aldıktan sonra bir süre oynadım. Görüntü %25 ölçeklemede bile gittikçe güzelleşmeye başladı. Ölçeklemeyi en iyi görüntü olunca kademe kademe arttırdım. Sorun düzeldi, teşekkürler.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.