1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber İtalya: Sicilya Adası

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve 01Yusuf tarafından 20 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. O1f1

O1f1
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Biraz konu dışı ama Crytek'in son zamanlarda maddi sıkıntıda olduğunu ve devletin bu konuda maddi yardım yaptığını duymuştum amma doğrudur amma yanlıştır bilmem link:http://www.webtekno.com/turkiye-cry...-500-milyon-dolar-yatirim-yapacak-h23510.html
    (Bu arada olur da yanlış anlayacaklara lafım, bu mesajda asla politik bir amaç GÜDÜLMEMiŞTİR!)

Öte yandan çok iddialı herhalde İtalya DLC, merakla bekliyorum, ama oyundaki tır sayısı da artmalı bence yeni modellerin yanı sıra eski modeller de güzel olabilir.

2. ziyaslan

ziyaslan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

107
    58
    85
    Scania
    TruckersMP Profili

Crytek ile ilgili bilgilendirme icin tesekkurler kardesim. Sevindirici bir haber oldu.

O1f1 bunu beğendi.
  3. nokta

nokta
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

716
    1.198
    250
    Bence birkaç çukur olur çünkü Fransa DLC'sinde rögar kapakları gibi bazı şeyleri zeminden yüksek yaptılar böyle ufak ufak SCS "yolların %100 muhteşem olması gerekiyor" fikrinden az da olsa dönüyor gibi :P

Enes55 bunu beğendi.
  4. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İtalya güzel olacak belli :)

UlasCaNN ve HellorD bunu beğendi.