1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber İtalya: Sicilya Adası

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve 01Yusuf tarafından 20 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    16 tl ye düşmüştü indirimde alabilirdin madem bu oyunu oynuyorsun indirimde kaçırmayacaksın scs bedava vermez maalesef

2. ziyaslan

ziyaslan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

107
    58
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Italya DLC'si 2017'nin son ceyreginde geldi. Muhtemelen 2018'in ikinci ceyreginde kuvvetle muhtemel bir Ispanya DLC'si haberi yayinlayip onu da sene sonuna yayinlarlar. Daha sonra Bulgaristan ve Yunanistan gelir. Oyunun genisleme paketlerinde Turkiye'nin olmasinin ihtimali bile yok! Maalesef ulke olarak oyun sektorunde biraz geri kaldik! Android oyun sektorunde iyiyiz ama online fps, simulasyon, arcade sektorunde geriyiz. Mesela Crytek'e devlet destegi verilip satin alinabilirdi.

3. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    "Balkanlar'ı" Avrupa olarak görüyorsunuz, fakat oyunda Türkiye'nin olma ihtimali'ni yok sayıyorsunuz.

4. ziyaslan

ziyaslan
    Plaka

107
    58
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Degerli dostum,

Keske Turkiye de olsa. Lakin! Turkiye'nin olamama sebeplerinden biri de Avrupa Birligi ulkesi olmayisidir. Belki de olur ama bu Ispanya, Bulgaristan, Yunanistan gibi AB ulkesi ulkelerden once olamaz tahminimce. Yoksa elbet bende gormek isterim ulkemi resmi olarak oyunda. Derdim Turkiye'nin olmamasi degil! Eger olmasini istiyorsak ki, istemeyen yoktur. En az 30.000 resmi oyuncu var Turk TrendTopic calismasi yapalim SCS'ye buna sessiz kalmayacaktir.

5. NiekHD

NiekHD

1.215
    2.256
    165
    Bu konu Avrupa Birliği ülkesi olmaması ve olması ile alakalı değil. Bkz: Avrupa Birliği Üye ve Aday Ülkeler

#TT'den bahsediyorsunuz yine aynı şekilde bunun #tt ile de alakası yok, Oyuncu sayısı emin ol tahmin ettiğin sayıdan çok daha fazla. Daha önce mailler atıldı, baskılar yapıldı, tt'ler yapıldı ve özel bir röportaj bile yapıldı. (İlgili Konu: https://forum.wotmp.com/konu/scs-software-ofis-ziyareti-ve-mini-roportaj.9617/)

Bulgaristan, Yunanistan vb. ülkeler olmadan elbette Türkiye olmuyacak bu konuda hem fikiriz fakat ilk yorumda söylemek istediğimi muhtemelen yanlış anlamış olmalısınız. "Belki de olur ama bu Ispanya, Bulgaristan, Yunanistan gibi AB ulkesi ulkelerden once olamaz tahminimce." demek ile "Oyunun genisleme paketlerinde Turkiye'nin olmasinin ihtimali bile yok! " demek çok farklı söylemler.

Bunların üzerine benim söylediğim; "Balkanlar'ı" Avrupa olarak görüyorsunuz, fakat oyunda Türkiye'nin olma ihtimali'ni yok sayıyorsunuz." umarım tekrar yazarak kendimi anlatabilmişimdir.

Sevgiler!

O1f1 ve UlasCaNN bunu beğendi.
  6. ziyaslan

ziyaslan
    Plaka

107
    58
    85
    Scania
    TruckersMP Profili

Foruma gec katilmam ve surekli aktif olamadigimdan dolayi paylastigin baslik altindaki konuyu ilk defa goruyorum. Bu yuzden konuda beni mazur gor. Sanirim bir yanlis anlama problemi yasadim. Umarim oyunun ilerleyen guncellemesinde kendi ulkemizi de gormek nasip olur.

corbanez bunu beğendi.
  7. NiekHD

NiekHD

1.215
    2.256
    165
    Sizlik bir durum değil zaten. Her zaman için söylüyorum SCS taraflı konularda Türkiye gelsin, bayır gelsin, dağ gelsin demek yerine paylaşılan konunun amacına uygun şekilde eleştirmek, öneri sunmak, fikir belirtmek en doğru yaklaşımdır. (Sizin için söylemiyorum, genel.)

Çoğu arkadaş bakıyorum bu tarz haber konulara "Türkiye gelsin yeaa!", "Türkiye çıkar mı arkadaşlar?", "Türkiye gelmez.", "Toprak yol istiyoruz.", "Döşü kıllı olsun istiyoz." "Zart istiyoruz.", "Zurt istiyoruz." dedikleri için ETS2 Türkiye oyuncuları ve bu piyasa pek bir yol kat edemiyor ne yazıkki.

Hepsini geçtim zahmet edipte haberi okuyup kendince bir öneri ya da görüş belirtmekten bile uzak kalıyorlar. Biz alıştık sizde alışırsınız zamanla. :)

Sevgiler tekrardan, iyi forumlar.

@DarkBlueRZ .zip uzantısının mod yöneticisinde gözüktüğünü bilmiyordu ve öğrendi mesela! Bilmemek ayıp değil.. Öğrenmemek ayıp.

8. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Düşünsenize çukur oluyormuş ne güzel olur xD
    [topraklı yollarda]

9. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Almayı aklımın ucundan bile geçirmiyordum fakat o toprak yoldan sonra bi umut geldi görelim bakalım nasıl bir dlc olacak

10. EuropeanDriver

EuropeanDriver
    Plaka

510
    228
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bulgaristan ve Yunanistanı boşver sen İspanya dlcsinden sonra portekiz dlcsi var ondan sonrada irlanda :D