1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel İşlemci

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve UBerk tarafından 9 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    8 yıldır Amd Phenom II X4 965 3.4GHz Soket AM3 Black Edition kullanıyorum hala canavar gibi işlemci kolay bozulmaz bozulursa zaten açılmaz donma başka şeyden olabilir hdd ram anakart yada işletim sistemin dan

2. BloodyX

BloodyX
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    129
    19
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Toplayacağın fiyatı söylersen sana yardımcı oluruz işlemci diger şeyler için.

3. BloodyX

BloodyX
    Plaka

26
    129
    19
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu arada
    • AMD AM3+ FX/ AM3 Phenom™ II, Athlon™ II serisi işlemcileri destekler sadece

4. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Arkadaşlar Ryzen APU Asus Prime Anakart 1050Ti ve 16GB Ramli bir sistem toplamaya karar verdim. Doların Düşmesini Bekliyorum. Bu bilgisayarı da kardeşime veririm artık :D Neyse Konu Kilitlenebilir.

Vueenx bunu beğendi.
  5. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    dolar düşmez bekleme boşuna 2 elde bak sistemlere temiz önerimdir yoksa çok beklersin:):P

6. Big BluE

Big BluE

38
    478
    166
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok güzel işlemcin var.Termal macununu yılda 1 yenile harici soğutucu tak çoğu günümüz işlemcisini ağlatır.Bir de 5,0 ghz overclock yaptın mı var ya korkma gtx 1080 tak

7. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben şahsen nvidia'yı tavsiye ederim.Amd veya intel var ama amd veya nvidia tavsiye ederim toplama olarak almıştım ondan memnunum hangisi bilmiyorum ama nvdia olduğu kesin.Amd de güzeldir.Laptopumda vardı güncellemeleri(ekran kartı) basit ben bile çözmüştüm.Saygılar :)

8. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Keşke dediğin gibi işlemcime 5 ghz overclock yapılabilse :D Ayrıca overclock yapınca işlemci çok ısınıyor kapanıyor. (evet bu işlemcide denemiştim)

9. albaywolf

albaywolf
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dilin anlaşılmıyor. Özetler misin?