1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji İşlemci ve Ram Tavsiyesi

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve DaNgEr900 tarafından 12 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar işlemci ve ram almayı düşünüyorum ram 4gb ddr3 işlemcide elimde dell inspiron n5110 var i3 buna uygun 2. El olur sıfır olur baksanız ben bu nesil işlerinden pek anlamıyorum. Resim falan atmam gerekir mi özellikleri?

650 tl bütçem var.
    Hayırlı Ramazanlar...

2. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhabalar,

Dizüstü bilgisayar modellerinde işlemci değişimi bazı modellerde uyumsuz bazı modellerde ise çok zahmetlidir. Size tavsiyem SSD ve RAM takviyesi yapmak yönünde olacaktır.

SSD olarak Samsung 860 Evo 250GB modeli öneriyorum. RAM olarak tavsiye veremeyeceğim çünkü CPU-Z programı aracılığı ile Memory ve SPD kısmını görmem gerekli.

SametET, EM1R, DaNgEr900 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili

Umarım doğru resimleri atmışımdır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Mayıs 2020
  4. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Doğru resimlerin paylaşımını yapmışsın. Sistemde 2X2 4GB 1333 MHz RAM bulunmakta. Bence 650 TL gibi bir ücreti bu bilgisayara harcama. Sadece önerdiğim SSD'yi al. RAM arttırsan bile çok bir fark yaşamayacaksın ama SSD taktığın için çok büyük bir fark yaşayacaksın.

SametET, DaNgEr900, EM1R ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    SSD zaten var hocam yeni aldım vatandan birde RAM 4 GB değil 3gb kullanıyorum 2*1