1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü İşcilerden Para Gelmiyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve hsngencer tarafından 10 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar world of truck a hesabım baglı olmasına rağmen single da oyun acık degilken tırlar calışmiyor.eskiden calısıyordu .hesaba girince f7 cekince para gelirdi.word olf trucks a baglı olsa bile artık gelmiyor? sebebi ne olabilir?

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Wot hesabinla, oyun içi çalışan işçilerin alakası yok kardeş. Wot hesabın sadece senin götürdüğün online harici yükleri baz alır. Çalışan işçiler ise sadece oyun içi singıl çalışır. Yani wot hesabinla bağlı olmasa da çalışmaları aynıdır.
    Para gelip gelmemesi konusunda ise sen oyunda iken onlarda çalışıyor diye biliyorum. Hesaba girip te F7 de para nasıl geliyordu orasını anlamadım

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    İşçiler sen oyun dışındayken çalışmazlar.Öyle olsaydı kazandığımız paralarla hep kötü araba alıp işçi çalıştırırdık ve sadece bilgisayarı açık bırakmamız yeterli olurdu.

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  4. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oyunda aracınızın içerisindeyken, (WOT 'a bağlı olmanız önemli değil) konsolu açıp zamanı (saati) değiştirmek için örneğin g_set_time 12 yazıp entera basarsanız; navigasyon ekranının alt tarafında genel gelir ve işçi gelir-seviye durumlarının gösterildiği mavi renkli bir altyazı geçer. Eğer kastettiğiniz bu ise kontrolünü bu şekilde yapabilirsiniz. @hsngencer

Oyunun v1.35 'ten önceki sürümlerinde F7 'ye basınca bu özet altyazının geçip geçmediğini hatırlamıyorum. (ETS 2 oyununu 2018 yılı başından beri oynuyorum. Daha öncesini bilmiyorum.) Esenlikler dilerim.

umuTC, mito1172, Razor3214 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bir yanlışlık var bu işte. 2014 den beri oynarım.eski hesabımda olan bir olayi anlatayim. hesabım wot a baglıydı oyundaki param cok azdı ama 15 20 tane tırım ve söförüm vardi. oyuna 2 3 ay ara vermiştim.sonra bir girdimki oyun icindeki param devasa buyuk bir para.ve butun işcilerim full özelliklerde olmustu. oysaki cok iyi hatırlıyorumki hepsinin 2 3 tane özelligi vardi (uzun nakliye ,degerli nakliye ozellikleri) ozaman dedimki ben oyunda degilken wot hesabıma baglı oldugu icin oyundan cıksam bile işciler calıstı.baska mantıklı fikri olan varmi? oyun ici param sadece 200 300 bin ken bi anda girince milyar dolarlarım nasıl oluyor acaba?

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Siz oyunda değilken kesinlikle paranız artmaz. Ama uzun süre oyuna girmedim demişsiniz. Büyük ihtimal sp ile mp arası zaman farkı 12 18 aya çıkmış. Sizde uyumuş veya garaja ışınlanmışsanız 20 şoför bu zaman farkı eşitlenirken devasa miktarda para getirmiş olabilir. Tabi bu bir varsayım

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    1.1 den beri var bu dediğiniz altyazı, bilgilendirme amaçlı yazayım dedim

hoca33 2 bunu beğendi.
  8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun 2017 yılından beri var bende. MP giriyorum, sunucuya bağlandıktan sonra para güncelleniyor. WOT hesabım üye olduğum tarihten beri bağlı, 49 Seviye civarındayım, 8 civarı garajım var. Oyuna bir süre girmediğim zaman sonraki girişimde param artıyor. Bende sağ alt taraftaki pencere (F3 ile kapanan) sürekli kapalı olduğundan tam ne zaman güncelleniyor bilmiyorum ama sürekli güncelleniyor. Sunucu kendini güncellediğinde oyun rastgele yapılan iş hesaplıyor herhalde, şoförlerin seviyelerine göre.

hoca33 2 bunu beğendi.
  9. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oyunda diyelim ki perşembe günü saat 16:30 'dasınız. Konsolu açıp; g_set_time 12 yazıp entera basarsanız oyun zamanı bir gün sonraya (Cuma saat 12 'ye) gelir. Önceki yıllarda bazı arkadaşlar para kasma olayında bu ve benzeri taktikleri uyguladıklarını yazmışlar, nette okuyabilirsiniz bu yazılanların benzerlerini. Örneğin Travemunde 'den Helsinki 'ye ve Helsinki' den yine Travemunde 'ye feribotla git-gel yapa yapa para kastığını anlatanlar olmuş. İşte bu şekilde zamanı ileriye aldığınızda otomatik olarak işçilerin çalışma ve gelir-seviye durumlarının oyuna işlendiğini görüyoruz. Para ve işçi seviyesi de gitgide artıyor.
    Multiplayer oyunda zamanın durmadığını gözönünde bulundurarak oyuna sadece multiplayer olarak girip-çıktığımız bir saveimiz varsa orada zaman devamlı ilerlediği için 2-3 ay multiplayera girmemiş olup tekrar girdiğinizde paranızın artması mantıken bu sebepten olmuş oluyor. (Sanırım bu 2-3 ay zaman zarfında bu save ile hiç singleplayer oynamamış olmanız gerekiyor.) @hackvita ve @Razor3214 arkadaşlarımızın verdiği bilgilerden benim anladığım bu. Esenlikler dilerim.

Razor3214 ve umuTC bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.