1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü İşçilerde para gelmiyor.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve AkSungur tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AkSungur

AkSungur
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    44
    8
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    İşçilerden para gelmiyor ama çalışıyorlar nasıl olcak bu is anlamadım. Uyumuyor bile benim adam. Başka bi arkadaşım oynuyor onda uyuyabiliyormuş mp de.

2. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    uyusa da saat geçmiyor mp de. arada bir single player geçersen o çalışanların parası toplu geliyor.

3. AkSungur

AkSungur
    Plaka

27
    44
    8
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Saat geçmiyor arada bir uyuyorum f7 enter yapınca biraz bekleyip zaman geçiyor o zamanlarda uyuyorum ve para oyle geliyor. Saat eski haline dönüyor hemen :) benim sorunum paralardı teşekkürler böyle yaparım bundan sonra :)

Apequitas bunu beğendi.
  4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    saat daha çok geçeceğinden, en uzak iki noktada garaj satın alıp single playerdayken bu garajlar arasında gidip gelebilir ve işçi sayınız ile orantılı olarak gelir elde elde edebilirsiniz.

5. AkSungur

AkSungur
    Plaka

27
    44
    8
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Single geçtim ama para gelmedi hiç ne yapmam gerek garaj 2 tane var ikisi arasındamı gidip geleyim.

6. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Single player a geç uyuyabildiğin kadar uyu. Ya da garajların arasında transfer et kendini. Bu şekilde topluca alırsın paranı.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.