1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Irlanda Boya Paketi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 17 Mart 2017 başlatılmıştır.

1. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bugün, oyunlarımız ile oynayan Irlandalı taraftarlarımız için özel bir gün. Bazen oyunlarımızda eski içeriği güncelliyoruz ve Euro Truck Simulator 2 için İrlandalı Boya Paketi'ni tekrar gözden geçirmeye karar verdik. DLC'ye birkaç kabin süslemesi ekledik, boya paketi setinin tüm sahipleri için bu küçük hediyenin 17 Mart'ını biraz daha iyi hale getirebileceğini umuyoruz.

DLC'ye zaten sahipseniz Steam'teki oyun yüklemeniz yeni kabin oyuncaklarıyla otomatik olarak güncellenecektir. Bu günlerde yeşil giyme eğilimindeyseniz ve hala DLC'ye sahip değilseniz, şimdi steam magazasında düşük fiyata sahip olabileceğinizi unutmayınız.

DarkBlueRZ ve harunkynr bunu beğendi.
  2. Eren Yetkin

Eren Yetkin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    436
    160
    140
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Türkiye`yi bekliyoruz SCS

3. KutayAnkara

KutayAnkara

135
    75
    85
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    umarım Türkiye için de bi düzenleme olur, kabin süsü olarak nazar boncuğu taktığımızı düşünsenize :)

4. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kapıda türk bayrağı olan skini var bayrak bildiğin turuncu aynı renk yapmak için tırıda turuncuya çevirmek gerekiyor bayrağıda kırmızı yapmaları lazım

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Açıkcası boyaları beğenmedim, sırf kabin içi aksesuarları ve 1 tl olması nedeniyle aldım. Belki bir gün kullanırız :vaayy:

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  6. berkelyum61

berkelyum61

29
    33
    8
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Güzel bir paket olmuş ben Türk paketine de düzenleme gelmesi gerektiğini düşünüyorum.