1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Intel Core 2 Q8300 Sistem Görüntü Vermiyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Oyuncu Adam tarafından 9 Eylül 2020 başlatılmıştır.

1. EuropeanDriver

EuropeanDriver
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

510
    228
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar geçtiğimiz ağustos ayının 15'inin öncesinde şu şekilde bir sorun yaşadım sistemimin herhangi bir parçasında kısa devre mi var emin değilim ama bütün parçaların fanı dönüyor anakartta enerji var ama görüntü alamıyorum bir türlü neden oldu bilmiyorum bilgisayarda takılırken fareyi oynatıyordum oynamıyordu imleç hiç yerinden kıpırdamadı tam tarif edemediğim mevzu bilgisayar kitlendi hoparlör bas sesi gibi bir şey geldi makineli silah gibi neredeyse tekrarladı en sonunda kesiliyor ama fişi çekip taktığımda görüntü gelmiyordu harici ekran kartını çıkarmamıştım Onboard'dan görüntü almaya çalıştım görüntü gelmedi yine başka ne söyleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Sistem özelliklerim:

Anakart: ASUS P5G41T-M lx.
    İşlemci: Intel Core 2 Q8300 4 çekirdekli.
    Ekran kartı: MSI AMD R5 230 1 GB.
    RAM: 8 GB.
    PSU: 250 Watt.

2. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Harici ekran kartını çıkartmazsan onboarddan görüntü alamazsın zaten bide çıkartıp dene.