1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel İlk turnuvamda 2 galibiyet 1 beraberlik ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kalpar tarafından 6 Ocak 2019 başlatılmıştır.

1. Kalpar

Kalpar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba,Bugün ve dün oynadığım satranc turnuvasında 2 galibiyet 1 beraberlik aldım.Skorum 2,5 görünüyor.Sizce ilk turnuvaya göre iyi mi ? Ukd gelir mi ?

EmreG ve 38kayserili bunu beğendi.
  2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tebrikler başarıların devamını dilerim kardeşim

3. devamli oynayan ve lisansli turnuva tecrubesi olan biri olarak soyluyorum ukd cikarmak basit ama 1 turnuvayla çıkma

6 tane ukd li kisiden puan kapman gerekiyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Ocak 2019
  4. Kalpar

Kalpar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle,konu dışı forumuna istediğim konuyu açmakta özgürüm.Daha önce bir çok forum sahipliği ve yöneticiliği yaptım.O yüzden konu dışı forumuna kurallar dahilinde istediğim her şeyi paylaşabilirim.Eğer oyunla ilgili bir şey paylaşmak istersem uygun forumlardan birini tercih edebilirim.Benim ilk turnuva deneyimim olduğu için sormak istedim.Zaten turnuvada içimden geçtiler o ayrı bir konu :) Neyse konumla alakalı 1 mesaj aldım.Moderatör arkadaşlar kilitleyebilir.Çünkü konu dışında muhabbetler dönüyor ve bu muhabbetlerin sonu gelmeyecek diye düşünüyorum.

EmreG bunu beğendi.
  5. ben satrancta tecrubeliyim sorun olursa ozleden msj atabilirain