1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel İki Oyundan Hangisi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Steal tarafından 22 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Hangi oyun daha güzel?

1. The Crew 2

10 oy
    71,4%
  2. Forza Horizon 3

4 oy
    28,6%
  1. Steal

Steal
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba dostlar fikirlerinizi görüşlerinizi belirterek hangi oyunu seçtiğinizi söyler misiniz?

Forza Horizon 3 & The Crew 2 arasında!!!!!!!! Konuyu ilk açtığımda sayısını eklemeyi unutmuşum.

Son düzenleme: 22 Ekim 2018
  2. eyp1727

eyp1727
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    ikisinide oynamadım forza 4 ü ise forza değilse the crew 2

3. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Forza Kaç?

4. Steal

Steal
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    3 konuyu güncelledim.

5. AEmre35

AEmre35

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    Hacım Forza 4 oynayan tüm arkadaşlarım haritanın küçüklüğünden şikayetci yanı sıra onlineda hatalar yüzünden bıkmışlar artık. Grafik, doku, oynanış The crew 2 den üstün ancak biz 4 kişi crew girince hiç sorun yaşamadan ve sıkılmadan devasa haritasında uzun saatler gazlaya biliyoruz yani eğer aylık alacak isen forzayı al gidip 200-400 tl verme veya indirimi bekle. yada benim gibi crew al rahatına bak ben 200 tlye deluxe edition ı almıştım indirimlerde 130-150 civarlarına düşüyor ben senin yerinde olsam crew i alırdım. Bu arada Forzada araba çeşitliliği crewden daha fazla bu yüzden bende ''aylık paket'' olarak forza almayı düşünüyorum :) [​IMG]
    Bu ise The Crew 2 den çektiğim bir fotograf :) (Fotograf arayüzünün efsane olduğunu göstermek için.)
    Edit: konuda Forza 3 olduğunu söylemişsin, ben 4 varsayarak yazdım eğer dediğin gibi 3 ise git Crew al :)

Extreme bunu beğendi.
  6. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Grafik olsun, oynanış olsun, Hikaye Olsun tabiki Crew 2

7. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Ben forzacıyım ama the crew 2 de güzel

8. Steal

Steal
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ev alma kariyer falan tarzı olsun istiyorum. Videolardan izlediğim kadarıyla oynanış olarak forza daha iyi fakat forzanın trafiğinin soldan akması pek hoşuma gitmedi. Crew'in ise sadece yol olup çevresine pek önem verilmediğini duydum..