1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber #IDriveDAF Yarışması: Sonuçlar

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 18 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Önceki yarışmalarımızdan sonra, #IDriveDAF yarışmasına başladığımızda bizi hayal kırıklığına uğratmayacağınızdan emindik ve yapmadınız.Belirtilen sosyal medyada 3.000'in üzerinde (!) Geçerli yarışma girişi vardı ve World of Trucks galerileri, topluluk siteleri, FB hayran siteleri ve diğer yerlerde çok daha fazlası yayınlandı.​

Bu kadar çok girişi yargılamak çok zor bir görevdi. "Yarı final" seçiminde 100'den fazla resim sayılıyorsa, final seçimine doğru ilerlerken atılanların her biri için üzüldük.Sıklıkla, bir düzine katılımcı atış için aynı düşünceye sahipti ve sadece bir tanesini seçmek zorunda kalmak çok zordu.Sadder, yazarın SCS yazılımını veya DAF kamyonlarını etiketlemeyi unuttuğu ve maalesef kalifiye olmayan mükemmel fotoğrafları hariç tutuyordu. Yine de bazı kazananları seçmek zorunda kaldık, işte buradalar!​

İlk etapta DAF minyatür kamyonu (büyük) + SCS kapüşonlu svetşört kazanan,
    Tişört ve şapka:​

İkinci etapta DAF ceketi + SCS kapüşonlu ve T-shirt kazanan:​

Üçüncü etapta DAF seyahat çantası + SCS Tişört seti ve şapka kazanan:​
    Dördüncü etapta DAF polo gömlek + SCS kupa seti de Luxe veya seyahat kupa seti ile öğle yemeği kutusu kazanan:​
    Beşinci etapta DAF minyatür kamyonu (küçük) + SCS çantası ve kordonu kazanan:​
    Yukarıdaki tüm kazananların, girdikleri platformla kısa sürede iletişime geçilecektir; onlardan biriyseniz, iletilerinizi kontrol edin! Ayrıca seçtikleri kataloğumuzdan bir Steam anahtarı alacaklar.
    Biz ve DAF Trucks yarışmadan çok keyif aldığınızdan dolayı çok mutluyuz bu yüzden orijinal 5 kazanana ek olarak, bir kaç kişiyi ödüllendirmeye karar verdik. Bu yüzden burada çok sayıda diğer harika ekran görüntülerinden alınan bazı onurlu sözler var.​

hackvita, nokta, hoca33 2 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Şaka falan herhalde :D Yahu birinci olanın fotosundaki muazzam emeği, akıl uçuran detayları ben mi göremiyorum, yoksa bu ödül fotolarini seçenler bakmak için gözlerini kullanmadilar mi..

Birinci olan fotoyu burdaki çocuklar bile hergün hergün çekip paylaşıyorlar forumda, yani ben mi ayrıntıyı göremiyorum. Güncellemeyle gelen boyayı dorseye ve Tıra uygulamış olmak dışında bu fotoğrafda nasıl Birinci olma yeterliliği var.. Diğerlerinin hakkı yenmiş bence. :H

MertOguz, TheBlacKRevenge ve UlasCaNN bunu beğendi.
  3. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Sonuncu dışında hiçbirini beğenemedim, foruma baksınlar da tır görsünler bari biraz. :)

4. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    1.çok kötü ya cidden scs abartmis

5. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Şaka maka SimülasyonTÜRK de kazanmış tebrikler :)