1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Iberia: Oynanış Önizlemesi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 27 Ocak 2021 başlatılmıştır.

1. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sadece etrafı görmek için demiyorum zaten örnek iş aldın yolda gidiyorsun ve yolun garajdan geçerken onu satın almak için koskoca tır artı arkanda yükle girip alacağına tırdan inip almak daha mantıklı ve gerçekçi olur artı benzinlikte de bu olabilir;) sonuçta tır şoförleri koltuğa yapışık yaşamıyor inip tırın altına sağına soluna bakabiliyor yada garajlarda inip gezebiliyor bunu oyuna getirmek zor bir şey değil:tbs:

Son düzenleme: 28 Ocak 2021
    hoca33 2 bunu beğendi.
  2. Sukru Yz

Sukru Yz
    Plaka

602
    2.576
    270
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Evet doğru söylüyorsunuz Emre Bey. Ama belirttiğiniz üzere cama su fışkırtma özelliği bence bu arkadaşımızın dediklerine göre daha iyi bir özellik olacaktır. Tabii bu özelliğin ardından da "kupa kaldırmayı" büyük bir heyecanla beklediğimi belirtmek isterim.

Leno'X bunu beğendi.
  3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim şoför kaç yıldır yıkanmıyor, koktu. Açlıktan kurudu. Duş, yemek gelsin. :çay::niekhd1:

mito1172 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    6 seneden fazladır oynuyorum oyunu bazı yaptığınız şeyler döngüye girince oyundan soğuyorsunuz bence oyunun zorlaştırılması lazım o zaman daha zevkli hale gelebilir. Oyun madem simulasyon oyunu o zaman tırlara tako koy bir süresi olsun çekelim dinlenme yerlerine 15 dk beklemek olsun 4 saat de sürme süresi olsun. Sürenin dolmasına yakın uyarı versin. Biliyorum birçok konu başlığının altında böyle istekler yazıldı ama nafile. Eğer bu yazdıklarımıza benzer bir oyun gelirse tadından yenmez.

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.353
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ulen biride çıkıp yeni güneş yansıması ne güzel olmuş dememiş herkes bir şeyler bekliyor :U

hoca33 2, UlasCaNN ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Güneş kabinime daha iyi yansıma yapınca oyunu daha çok oynıyasım geliyor haklısın.

hoca33 2 bunu beğendi.
  7. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.353
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Furkanın grafik modunu hiç kullanmamışsın galiba oyun resmen 360 derece dönüyor insanın oynadıkça oynayası geliyor :) Bazı şeyler küçük gözükse de oynanışı baya etkiliyor ve bu daha ilk adım ilerde eminki geliştirilecek.

Doctor Pikachu, hoca33 2 ve UlasCaNN bunu beğendi.
  8. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    şoför tır koltuğuna yapışık olduğu için yakında tıra duşa kabin koyar scs:D

Razor3214, Doctor Pikachu ve hoca33 2 bunu beğendi.