1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Iberia: Oynanış Önizlemesi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 27 Ocak 2021 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Euro Truck Simulator 2 - Iberia DLC'sine daha yakından bakmanın zamanı geldi.Yarımadayı keşfederken güzelliğini mahvetmemek için yavaş başlıyoruz.​

Sürücü pozisyonunda oturun ve Algeciras limanından Malaga'ya giderken bize katılın! Bu oyun videosu size birinci şahıs bakış açısıyla birlikte hâlâ devam eden bir çalışmamız olan yeni görsel aydınlatma sistemimize de bakmanızı sağlayacak, bize ne düşündüğünüzü bildirin!​

EM1R, UlasCaNN, TheKingTR ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ah be scs şu araçtan inip gezintiyi yap artık:niekhd1: bunu sadece ben mi istiyorum acaba da hiç konusu bile geçmiyor?:U:H

3. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yürüyerek yapılacak herhangi bir şeyi 0 kamerasıyla da yapmak, etrafı keşfetmek keşfetmek mümkün olduğu sürece gelmez, gerek de yok. Hani atıyorum örneğin tırımız bir garajda dursa biz işleri almak için farklı şirketlere yürüyüp görüşme yapıp sözleşme imzalasak sonra tıra dönüp işin olduğu yere gitsek gelir ama şu an 0 kamerasıyla her şey yapılabildiği için bu özelliğe gerek duymadıklarına eminim.

4. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Gezintiden ziyade şu tırlar kirlense, yıkatabilsek, tertemiz dorse yerine hafif paslı ve kirli dorseler ve camlarda kir toz lekeleri olsa. Biliyorum bu oyun motorunda bunlar çok zor ama insan arıyor böyle şeyleri.

Kapalı yollarda şu işaretler olmasa, koysunlar yere çalışma var misali, yeri kazmış gibi ya da beton bariyer tarzı objeler koyabilirler. Simülasyon bir oyunda yol kapalı göstergeleri hoşuma gitmiyor. Bunun için çok mod aradım ama bulamadım.

5. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    araç markaları araçların kirli veya hasarlı gozukmesini istemiyorlar. sözleşmede ozellikle belirtiyorlar. bu oyuna gelicek en son seyler senin istediğin şeyler.

HandCuff bunu beğendi.
  6. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu bilgiyi hangi kaynaktan edindiğini açıklayabilir misin?

Doctor Pikachu ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    twitch de yayınlarında üstü kapalı şekilde söylemişlerdi. ayrıca mercedes yıllarca bu yüzden dolayı lisans vermemişti.ve egerki zaten böyle bişey olmasaydı şimdiye kadar coktan gelirdi.hicbir firma araçlarının hasarlı ezik büzük hatta kirliz gözükmesini bile istemiyorlar.

8. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Hasar olayını biliyorum, kirli olayı saçmalık geldi. Mercedes'in diğer oyunlarında da lisansı var hepsinde kir çamur içinde.

Doctor Pikachu ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ets ile yapmış oldugu sözlesme maddelerini biz burda goremiyoruz. burda rakip firmalarda var. araçlarin birisi kirli olurken digeri temiz gozukmesini istemezler.cekiverirler lisansı.

10. AEmre35

AEmre35

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    @Sukru Yz Bu fikir bana mantıklı geldi krdşm cama su fışkırtmadan önce bu yapılabilir.

Sukru Yz bunu beğendi.